Kariņš sola kļūt prasīgāks pret ministriem, aicinot sabiedrībai skaidrot pieņemtos lēmumus

Ņemot vērā, ka valdība pēdējā laikā nonākusi pamatīgas kritikas krustugunīs, premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) otrdien solījās parūpēties par to, lai ministri vairāk pūļu ieguldītu savas politikas skaidrošanai. Tas attiecas ne tikai uz strīdīgajiem jautājumiem, kas saistīti ar budžetu, bet arī, piemēram, uz novadu reformu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Andis Banditos

  Andis Banditos

  Tāds iespaids ka tas vaukšķis, strādā un dzīvo citā dimensijā. Nu tā, starp citu, mazliet parādīšu ministriem pirkstiņu, lai vēlētāji domā ka kaut kas no tā mainīsies.
 • S

  S

  Karinam pilniga taisníba-ministriju kantoristi un arí bosi runát neprot.Púce savos reklámu tekstos burtiski krít uz nerviem, daudz vároties un neko nepasakot.Diez, cik tas mums kopá maksás.Suplinska vispirms kaut ko izmet, tad skatás, káda bús reakcija, dríkst tá vai ne.Nemiro, kas sákumá likás viens no sakarígákajiem jaunajiem, tagad galvenokárt bída amatos savéjos.
 • Ha !

  Ha !

  Kā teica Citplanētietis Repše - "Nu, kā var nesolīt !". Bet, dārgais Knariņ. Mēs esa, arī dzirdējusi kā Tu soli medmāsiņām pielikt pie algas un daudzus citus labumus tautai. Un pat valdības lēmumu veidā. Par, kuriem, pēc vēlēšanām, esi aizmirsis. Neķer muļķus !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!