Kariņš piedāvā tomēr saglabāt Koalīcijas padomi

”Sadarbības un koordinētas rīcības nodrošināšanai” Krišjāņa Kariņa (JV) topošās valdības piecu sadarbības partneru līguma projektā ir piedāvāts saglabāt Koalīcijas padomi jeb Sadarbības padomi, ko pirms vēlēšanām likvidēt solīja partija ”KPV LV”.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Artis Āboliņš

  Artis Āboliņš

  ES PIEDĀVĀJU KAU GUDRĀKU NAV NAUDAS LABI.
  Tie kas tur spēlē azartspēles -uzreiz novilkt no algas atbilstošos procentus -atbilstoši programmā uzstādītajai - apmēram -40 % -ņemot vērā spēlēšanai paredzēto vidējo summu gadā. Un ieskaitīt valsts ( budžetā )-lai valdība nečīkst ka nav kur ņemt naudu.
  Jo katrs spēlētājs realitātē ziedo -40% ilgtermiņā - kāpēc budžetam tas iet secen- + vel pie tā veicinot spēlētāju degradāciju -pasviežot atbalstot kredītu -lai iet spēlēt vel duraki . kur mēs dzīvojam.
  ES PIEPRASU SAUKT PIE ATBILDĪBAS. JA KAS KAMĒR NEVIENS NEKO NEREDZ.
  • Artis Āboliņš

   Artis Āboliņš

   LABĀK SPĒĻU ZĀLES APMĒRAM 40% NO IEDZĪVOTĀJU STABILAS ZAUDĒTAVAS - ATBILSTOŠI UZSTĀDĪTAI PROGRAMMAI NO KOPĒJA APGROZĪJUMA - PĀRŅEMT PEĻŅU BUDŽETĀ PĀRZIŅĀ- TĀ IR LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU NAUDA. NEVIS DAŽAM PERSONĀM -AR VALSTS LIKUMA ATBALSTU. TĀ IR NENORMĀLA NAUDA. ---- SLĒGT TĀ IR TIKAI AIZBĒGŠANA NO SAGAIDĀMĀS ATBILDĪBAS.
 • Agnis Pūris
 • bauris

  bauris

  Kariņam ir vajadzīgs iemesls ,lai vinš nebūtu tas kurš uzmet savus čomus!
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!