Kariņš: ES jāizvirza daudz ambiciozāki mērķi klimatneitralitātes jomā

Lai arī ir panākta vienošanās par līdzšinējā Eiropas Savienības (ES) klimata pārmaiņu politikas kursa turpināšanu, lai samazinātu kaitīgo izmešu daudzumu, dalībvalstīm diskusijas jāturpina, lai vienotos par daudz ambiciozākiem mērķiem klimatneitralitātes jomā, noslēdzoties Eiropadomes sanāksmei Briselē, uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • rommels

  rommels

  biedri kariņ!tu čmo balotnaja,ja tvaju mamu iebal!tu nerīsi manas smadzenes!tu lops negāji zem lodēm!jūss tur suņa pirdieni seimā,tikai likumus mākat izdot!gribat būt vasaļi!a vārdā esat pidariki!balotnie čmo!par jūsu pidarazimu,jau puse tautas ir mirusi!jūs tur kā cūkas rijat!a jūs airisaties!jūs mirsiet un sazagtais ar jums!es desantss jūs iemnīstu,jūs kropļus mirt jums bezgaia telpā a jūs mirsiet!tikai nāve respektē!
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Sākumam nokāpiet no iedzīvotāju kakliem! Un tad par savu, ar darbu nopelnīto, naudu uz priekšu!
 • Es
 • rommels

  rommels

  kariņš,tu i lunis es tavu sudofastu neesmu ēdis!tu gribi tautu kā nospiest uz sliedēm!es no krievu učebkas,a tu te parazīts un visa valdība parazīti,jūs te mūs ilgi slaugsiet,un katreiz stiprāk!ja vašu mamu iebal,štob viņām atsohla!stob jūs valdības pidari vam atsohla!jūs bļad vabše jau ,ieb j`us katru rītu ar kokiem jādauza!a starpcitu,jāņu karātavās jums degt kā savas tautas fašistiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!