Kariņš: Aizdomu ēnas ap Rīgas domi un “Rīgas satiksmi” ir drausmīgas, bet tiksim ar to galā

0 Komentāru

“Aizdomu ēnas ap Rīgas domi un pašvaldības SIA “Rīgas satiksmi” ir drausmīgas, bet tiksim ar to galā,” tā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”). 

Kariņš pauda, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (“Attīstībai/Par!”) līdz mēneša beigām solījis nākt klajā ar ierosinājumu, ko darīt saistībā ar šo situāciju.

“Es domāju, ka šajā gadījumā paļaušos uz ministru. Viņš ierosinās, valdība atbalstīs, un uz priekšu,” sacīja Kariņš.

Premjera ieskatā, nav pamata runām, ka Rīgas domi “neviens neaiztiek”, jo tad tiks aizskartas kādu koalīcijas partijā esošu partiju intereses. “Es tam neredzu nekādu pamatojumu. Visas koalīcijas partijas ir Rīgas domes opozīcijā – tātad Rīgas domes opozīcija gribētu maiņas. No tāda viedokļa te nav nekādas aiztures. Jautājums tikai, kā tikt no šejienes līdz turienei. Redzēsim, ko Pūces kungs iesaka,” klāstīja K. Kariņš.

Kā vēstīts, Pūce nosūtījis vairākus informācijas pieprasījumus Rīgas domei un tās vadītājam Ušakovam saistībā ar finanšu lietām un procesiem “Rīgas satiksmē”, kuru satricinājis korupcijas skandāls.

0 Komentāru