EP deputāta amata kandidātu debates: 1. raidījums – uz jautājumiem atbild “Atmoda”, “Progresīvie”, LSDSP un “Latviešu nacionālisti”

Tuvojoties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, LNT raidījums “900 sekundes” sāk debates, kurās aci pret aci tiekas pārstāvji no partijām, kuras cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eiroparlamentā.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • es

    es

    Tēma visiem EP kandidātiem. Pastāvošā situācija starp (zemniekiem) lauksaimniekiem un vienkāršiem uzņēmējiem. Ekonomikā pastāv uzņēmējdarbība, kuru var saukt par biznesu. Bizness nozīmē risku - vari iegūt vai zaudēt. Ir tā, ka lauksamnieki (biznesmeņi) saņem subsīdijas, dotācijas, kompensācijas, visādus maksājumus. Tas nozīmē - vislaik garantētas summas par to, sanāk vai nesanāk (neizaug, applūst, saulē izdeg utml.) bizness. Es, ja gribētu ražot urbjmašīnas vai zeķubikses un, ja man nepirktu vai kā citādi neietu bizness, tad man neviens neko nekompensētu. Jautājums ir tāds - kāpēc vienai saimnieciskās darbības kategorijai (sugai) ir finasiāls atbalsts, tas ir, lauksaimniekiem, bet citiem nav. Šķiet tas nav taisnīgi un nevajadzētu maksāt neko nevienam. Jo ir tā, ka es nevaru atļauties dārgā džipā braukt. Es minu velo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!