EP deputāta amata kandidātu debates: 1. raidījums – uz jautājumiem atbild “Atmoda”, “Progresīvie”, LSDSP un “Latviešu nacionālisti”

1 komentārs
EP deputāta amata kandidātu debates: 1. raidījums – uz jautājumiem atbild “Atmoda”, “Progresīvie”, LSDSP un “Latviešu nacionālisti”
EKRĀNUZŅĒMUMS

Tuvojoties Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, LNT raidījums “900 sekundes” sāk debates, kurās aci pret aci tiekas pārstāvji no partijām, kuras cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju Eiroparlamentā.

7. maija raidījumā uz jautājumiem atbildēja Inguna Sudraba no politiskās apvienības “Atmoda”, Gunta Anča no “Progresīvajiem”, Jānis Dinevičs no Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) un Andris Rubins no “Latviešu nacionālistiem”.

Debatēs EP deputāta amata kandidāti atbildēja uz jautājumiem par partiju programmās iekļautajiem solījumiem, migrāciju un vides piesārņojumu, savukārt debates izskaņā dalībniekiem bija iespēja uzdot jautājumus kādam no klātesošajiem partiju pārstāvjiem.

Video: EP deputāta amata kandidātu debates

 

TOP komentāri

  • es
    0 0 0

    es

    Tēma visiem EP kandidātiem. Pastāvošā situācija starp (zemniekiem) lauksaimniekiem un vienkāršiem uzņēmējiem. Ekonomikā pastāv uzņēmējdarbība, kuru var saukt par biznesu. Bizness nozīmē risku - vari iegūt vai zaudēt. Ir tā, ka lauksamnieki (biznesmeņi) saņem subsīdijas, dotācijas, kompensācijas, visādus maksājumus. Tas nozīmē - vislaik garantētas summas par to, sanāk vai nesanāk (neizaug, applūst, saulē izdeg utml.) bizness. Es, ja gribētu ražot urbjmašīnas vai zeķubikses un, ja man nepirktu vai kā citādi neietu bizness, tad man neviens neko nekompensētu. Jautājums ir tāds - kāpēc vienai saimnieciskās darbības kategorijai (sugai) ir finasiāls atbalsts, tas ir, lauksaimniekiem, bet citiem nav. Šķiet tas nav taisnīgi un nevajadzētu maksāt neko nevienam. Jo ir tā, ka es nevaru atļauties dārgā džipā braukt. Es minu velo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl