1 komentārs

Kamēr nabadzīgus afrikāņus Latvijā negaida, pārtikuši ekonomiskie migranti no Krievijas turpina cīņu par savām interesēm Latvijas parlamentā, vēsta TV3 Ziņas. Proti, Saeimā jau vairāk nekā gadu nespēj rimties strīdi par to, cik ārzemniekiem jāmaksā un kas jāpērk Latvijā, lai saņemtu termiņuzturēšanās atļauju.

Šodien, 21. oktobrī, par imigrācijas likumu atbildīgā komisija noraidīja kārtējo kompromisa variantu, kas uzturēšanās atļaujas iegūšanai ļautu ārzemniekiem pirkt divas lauku mājas reizē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtējās cīņas par uzturēšanās atļauju tirgošanu sākās jau pirms gada ar “nacionāļu” ierosinājumu likumā ierakstīt – “kamēr Krievija neizvāks karavīrus no Ukrainas, Krievijas pilsoņiem atļaujas nepārdodam”. Tomēr ideja ātri noslīka citu ierosinājumu jūrā, un Saeimā likuma grozījumi gada laikā nav tikuši pat līdz otrajam lasījumam. Asākās vārdu kaujas atkal notiek par to, par kādu cenu ārzemniekam Latvijā jāpērk māja, lai dabūtu uzturēšanās atļauju. Pašreizējais slieksnis – 250 tūkstoši eiro – daļai deputātu šķiet pārāk augsts, jo, piemēram, laukos tik dārgu māju nemaz neesot. Tādēļ strauji krities arī uzturēšanās atļauju pircēju skaits.

Foto:

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Hūgo Vācietis
  +1 +1 0

  Hūgo Vācietis

  Bagātie krievi par uzturēšanās atļaujām plēšaspar Latvijas skaistajiem objektiem !
  Un viens no šādiem objektiem ir interesantā Stāmerienes pils kuru vietējie zemes kungi grib par sviestmaizi atdot krieviņiem (bet par cik biezu naudas žūksni personīgās kabatās ? ) Pili pagaidām ar savu sirdi un savām rokām aizsargā vietējais entuziasts Andrejs ! Vietējie ir gribējuši šo pili atjaunot ...bet zemes kungi to kategoriski aizlieguši >tad tak viņu draugiem krieviņiem būs dārgāk...
  Cik ilgi Latvijas Prokuratūra skatīsies caur pirkstiem uz vietējo ''kungu'' un policijas prettiesiskajām darbībām ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl