Kalniete: Par Vienotības šķelšanos runā jau kopš partijas dibināšanas

1 komentārs
Kalniete: Par Vienotības šķelšanos runā jau kopš partijas dibināšanas
Foto: LETA

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete, kas nupat kā pametusi partijas Vienotība valdi, neredz nekādu pamatu tam, ka partija varētu sašķelties. Viņa akcentē, – par šķelšanos tiek runāts jau kopš partijas dibināšanas.

Tāpat LNT raidījumā 900 Sekundes S. Kalniete sacīja, ka viņu nomāc Vienotības zemie reitingi, un par šādu situāciju atbildība ir jāuzņemas katram partijas biedram, bet it īpaši – partijas vadībai.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – S. Kalniete tagad ir paziņojusi par izstāšanos no valdošās partijas Vienotība valdes.

Tās priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļāvusi, ka īstais iemesls Kalnietes vēlmei pamest partijas valdi varētu būt iespējama jauna politiskā spēka veidošana. S. Āboltiņa pieļāva iespēju, ka S. Kalnietei varētu pievienoties arī deputāte Ilze Viņķele, kā arī Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits, kurš vasaras sākumā neveiksmīgi kandidēja uz Valsts prezidenta amatu.

Savukārt S. Kalniete šādu iespēju noliedz. “Es uzskatu, ka jauna partija ir jādibina cilvēkiem, kas ir manu bērnu paaudze. Es jau esmu vecmāmiņa, pietiek. Un arī Latvijas politikā esmu vecmāmiņa,” komentējot jaunas partijas dibināšanas iespējas, telekanālam LNT atzina politiķe Sandra Kalniete.

Skaties video!