1 komentārs

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete, kas nupat kā pametusi partijas Vienotība valdi, neredz nekādu pamatu tam, ka partija varētu sašķelties. Viņa akcentē, – par šķelšanos tiek runāts jau kopš partijas dibināšanas.

Tāpat LNT raidījumā 900 Sekundes S. Kalniete sacīja, ka viņu nomāc Vienotības zemie reitingi, un par šādu situāciju atbildība ir jāuzņemas katram partijas biedram, bet it īpaši – partijas vadībai.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – S. Kalniete tagad ir paziņojusi par izstāšanos no valdošās partijas Vienotība valdes.

Tās priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļāvusi, ka īstais iemesls Kalnietes vēlmei pamest partijas valdi varētu būt iespējama jauna politiskā spēka veidošana. S. Āboltiņa pieļāva iespēju, ka S. Kalnietei varētu pievienoties arī deputāte Ilze Viņķele, kā arī Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits, kurš vasaras sākumā neveiksmīgi kandidēja uz Valsts prezidenta amatu.

Savukārt S. Kalniete šādu iespēju noliedz. “Es uzskatu, ka jauna partija ir jādibina cilvēkiem, kas ir manu bērnu paaudze. Es jau esmu vecmāmiņa, pietiek. Un arī Latvijas politikā esmu vecmāmiņa,” komentējot jaunas partijas dibināšanas iespējas, telekanālam LNT atzina politiķe Sandra Kalniete.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl