Komentāri

”Es uzskatu, ka jauna partija ir jādibina cilvēkiem, kas ir manu bērnu paaudze. Es jau esmu vecmāmiņa, pietiek. Un arī Latvijas politikā esmu vecmāmiņa,” tā komentējot jaunas partijas dibināšanas iespējas telekanālam LNT atzina politiķe Sandra Kalniete.

Savukārt, vaicāta par partijas Vienotība šķelšanos, eiroparlamentāriete sacīja: ”Tur nav, ko komentēt. Tas acīmredzot ir baumu virpulis, kas ir nonācis līdz Āboltiņas kundzei, un viņa to ir atkārtojusi. Tam nav nekāda pamata.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sandras Kalniete tagad ir paziņojusi par izstāšanos no valdošās partijas Vienotība valdes. Tās priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļāva, ka īstais iemesls Kalnietes vēlmei pamest partijas valdi varētu būt iespējama jauna politiskā spēka veidošana. Āboltiņa pieļāva iespēju, ka Kalnietei varētu pievienoties arī deputāte Ilze Viņķele, kā arī Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits, kurš vasaras sākumā neveiksmīgi kandidēja uz Valsts prezidenta amatu.

Pati Kalniene partijas valdes pamešanu skaidro ar nespēju ierasties no Briseles uz partijas valdes sēdēm, jo tieši tajā laikā – pirmdienu vakaros –  notiekot Eiropas Parlamenta Ārlietu komisijas sēdes, savukārt Āboltiņa šos iemeslus nodēvēja par “pievilktiem aiz matiem”.

Tikmēr Kalniete kategoriski LNT ziņām kategoriski noliedza, ka vēlētos veidot jaunu partiju.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl