7 komentāri
Kaimiņš: svinēt nav pamata; priekšā stāv ilgs un grūts darbs

Tā kā ”exit poll” dati liecina, ka nākamajā Saeimas sastāvā vēlētājus varētu pārstāvēt arī Reģionu partija, portāls Skaties.lv sazinājās ar vienu no redzamākajiem partijas deputātu kandidātiem Artusu Kaimiņu. Portāls apsveica pagaidām vēl aktieri un videobloga autoru, bet, iespējams, jau drīzumā Saeimas deputātu ar panākumu un vaicāja, kā A. Kaimiņš grasās nosvinēt iespējamo ievēlēšanu. A. Kaimiņš norādīja, ka pagaidām neredz iespēju jebkādām svinībām, jo priekšā stāv ilgs un grūts darbs, ar ko jāapliecina uz viņu liktās vēlētāju cerības.

Jautāts par to, kā, iespējams jaunais Saeimas deputāts jūtas un kā pavadījies dienu, A. Kaimiņš atbildē bija optimistisks un lakonisks: ”Lieliski, paldies. Sakārtoju māju. Padomāju par dzīvi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apvaicājoties, vai A. Kaimiņš šodien arī piedalījās vēlēšanās, viņš atbildēja apstiprinoši, kā arī neslēpa par ko balsojis.

Skaties.lv: Ja nav noslēpums  – par ko balsojāt?
Artuss Kaimiņš.: Var trīs reizes minēt.
Skaties.lv: Iespējams par sevi?
Artuss Kaimiņš.: Tieši tā.

Ja ”exit poll” dati apstiprināsiet un nākamajā Saeimas sastāvā vēlētājus varētu pārstāvēt Reģionu partija, skaties.lv vaicāja, kas būs A. Kaimiņa apņemšanās jeb pirmie darbi kā Saeimas deputāta? ”Punkts viens – Zolitūdes traģēdijas parlementārās izmeklēšanas komisijas izveidošana. Punkts divi – būtu jāuzsāk diskusija par valsts decentralizāciju. Un punkts trīs – ir jāpieņem likums par lobēšanu, kas vēl nav pieņemts. Saeimā katrs lobē nezin ko un tā tas vairs nedrīkst turpināties. Tas pagaidām, iesākumam. Bet, skaidrs, pirmais darbs – viennozīmīgi ir jāizveido Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisija,” nešauboties norādīja A. Kaimiņš.

Ar ko A. Kaimiņš saprot ar decentralizāciju, viņš neminstinoties atvaicāja – ”bet ko Jūs pats saprotat ar decentralizāciju.” Skaties.lv nācās atzīt, ka nesparot, tāpēc arī šāds jautājums tiek uzdots. ”Valsts vara koncentrējās Rīgā, galvaspilsētā. Taču arī reģioniem ir jābūt savai teikšanai,” savu ieceri ieskicēja A. Kaimiņš.

Skaties.lv arī apvaicājās vai A. Kaimiņš svinēs savu ievēlēšanu. ”Svinēšu? Es priekšā redzu tikai milzīgu darbu. Es domāju, ka tas ir milzīgs uzticības kredīts, kas man ir dots. Gribu teikt paldies tiem tūkstošiem cilvēku, kas man ir ielikuši plusus,” norādīja A. Kamiņš.

Kā zināms, A. Kaimiņa līdzšinējā pamatnodarbe bija aktierdarbs un videobloga ”Suņu būda” vadīšana. Skaties.lv vaicāja vai A. Kaimiņš grasās savienot savus līdzšinējos ar jaunajiem pienākumiem? ”Lēmumu par to, vai turpināšu darboties Nacionālajā teātrī, pieņemšu tuvākajā laikā. Bet pilnīgi noteikti turpināšu darboties savā videoblogā,” pavēstīja A. Kaimiņš.

Jautāts, vai A. Kaimiņš turēs solījumu un atmaskos nelikumības Saeimā, viņš atbildēja apstiprinoši: ”Es atmaskošu, vismaz centīšos to darīt. Tas, kāpēc mēs Latvijā tā dzīvojam, ir skaidrojams, ka daži parazīti ir ”uzēdušies” valsts budžetam. Tāpēc arī mēģināšu nelikumības publiskot.”

A. Kaimiņš arī norādīja, ka vēlas sagaidīt Saeimas vēlēšanu gala rezultātus, lai saprastu, ar ko viņš un Reģionu partija būtu gatava sadarboties nākamajā Saeimā. Tāpat viņš neslēpa prieku, ka Ventspils mērs Aivars Lembergs un Rīgas mērs Nils Ušakovs ir apstiprinājuši dalību viņa videoblogā ”Suņa būda”.

TOP komentāri

 • ggg
  0 0 0

  ggg

  Kaimiņ uz priekšu tagad es ceru tev daudz durvis būs vaļā, galvenais tajās nebaidīties ieiet....
 • Andris
  0 0 0

  Andris

  Visi aplukojat Artura Kaimina cv zinjas par ienakumiem un par to kas vinam pieder un kas ne . Un tad jau salidzinasim ka bus ta ienakuma skala mainijusies ;) un zinasim vinju nosodit vainne ;)
 • Mar
  0 0 0

  Mar

  Tas pats - un, manuprāt, ir vēl vairāki tūkstoši cilvēku, kuri ja nebūtu Arturs, tad pat neaizietu vēlēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl