Kaimiņš par koalīcijas veidošanu: Vienotība mums nav pat piezvanījusi

0 Komentāru
Kaimiņš par koalīcijas veidošanu: Vienotība mums nav pat piezvanījusi
(Foto: LETA)

”Valdošā partija “Vienotība” pat nav uzrunājusi mūs, pat nav devusi nevienu signālu, pat nav piezvanījusi,” komentējot koalīcijas veidošanas procesu, norādīja jaunpienācējs politikā Artuss Kaimiņš, kurš pārstāv Latvijas Reģionu partiju.

Otrdien, 14. oktobrī, prezidents Andris Bērziņš tikās ar politiskajiem spēkiem, kuri parlamentā ieguvuši vismazāk mandātu. Vispirms A. Bērziņam bija saruna ar Latvijas Reģionu apvienību, kuru Saeimā pārstāvēs astoņi deputāti, tostarp jaunpienācējs lielajā politikā – aktieris Artuss jeb Arturs Kaimiņš.

Arī Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars pauda neapmierinātību, kā tiek veidota jaunā koalīcija. Viņš sacīja, ka vispirms tiek runāts par “krēsliem”, bet tikai pēc tam – par darāmajiem darbiem.

Reģionu apvienībai 12. Saeimā jāsamierinās ar darbu opozīcijā, tāpat kā Ingunas Sudrabas vadītajai partijai “No sirds Latvijai”, ar kuru prezidents jau noslēdza politiskās konsultācijas.

Pēc tikšanās ar Valsts prezidentu “No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba sacīja, ka šī bijusi pirmā iespēja Andri Bērziņu iepazīstināt ar partijas pamatnostādnēm. I. Sudraba atkārtoti norādīja, ka no viņas partijas ievēlētie septiņi deputāti gatavi strādāt konstruktīvā opozīcijā, kuras līdz šim Saeimā esot pietrūcis. Viņasprāt, tas var arī palīdzēt stiprināt parlamenta lomu, kas esot viena no I. Sudrabas partijas prioritātēm.

0 Komentāru