16 komentāri
Kaimiņš izvairīgi komentē “KPV LV” iespējamo sadarbību ar “Saskaņu”
Foto: Kaspars Krafts, f64

Partijas “KPV LV” līdzpriekšsēdētājs Artuss Kaimiņš izvairīgi komentēja iespējamo sadarbību ar politisko partiju “Saskaņa”, norādot, ka viņš “neredz iespēju sadarboties ar “Saskaņas” valdes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu”.

Komentējot partijas “Jaunā Vienotība” aicinājumu partijām pirms 13. Saeimas vēlēšanām vienoties “par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām”, Kaimiņš norādīja, ka “nelies ūdeni uz mazpartijas dzirnavām”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņš arī norādīja, ka partija vēlas panākt, lai vēlēšanās piedalās arī tie 42% iedzīvotāju, kas nepiedalījās iepriekšējās vēlēšanās.

Uz jautājumu, vai “KPV LV” būtu gatava nākamajā Saeimā sadarboties ar “Saskaņu”, Kaimiņš atbildēja, ka arī partijas premjerministra kandidāts Aldis Gobzems iepriekš ir sacījis, ka “ar Ušakovu kopā strādāt nevar”.

Savukārt Gobzems uz šo jautājumu tieši neatbildēja. Tā vietā viņš sacīja, ka gribētu “aicināt visas partijas parakstīt memorandu par cīņu pret korupciju, pret administratoru mafiju un OIK [obligātā iepirkuma komponentes] mafiju, kā arī nopirktiem iepirkumiem”.

Gobzems arī norādīja, ka valdība jāveido, vadoties no nepieciešamajiem darbiem.

Kā ziņots, “Jaunā Vienotība” nosūtījusi partijām aicinājumu pirms 13. Saeimas vēlēšanām vienoties “par nesadarbošanos ar prokremliskām partijām”.

“Jaunās Vienotības” valdes priekšsēdētājs Kariņš paudis, ka aicina līdzīgi domājošus politiskos spēkus pirms 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties memorandam, kurā partijas vienojas par skaidru atbalstu proeiropeiskai, demokrātiskai, tiesiskas valsts vērtībās balstītai politikai, apliecinot pašreizējā Latvijas ģeopolitiskā kursa nemainīgumu.

TOP komentāri

 • Ērika Krimska
  +6 +3 -3

  Ērika Krimska

  Un?.....ja tur būs arī Saskaņa,tad vairāk viss tiks uzmanīts un viens otram sekos,mazāk varēs zagt un gulēt,gan viens gan otrs :)
 • Jānis Baroniņš
  +3 +2 -1

  Jānis Baroniņš

  Savukārt Gobzems uz šo jautājumu tieši neatbildēja. Tā vietā viņš sacīja, ka gribētu “aicināt visas partijas parakstīt memorandu par cīņu pret korupciju, pret administratoru mafiju un OIK [obligātā iepirkuma komponentes] mafiju, kā arī nopirktiem iepirkumiem”.
  Vai patiešām Gobzems neko neteica par konkrētām personām, ar kurām noteikti nesadarbotos un konkrētas personas, ar kurām noteikti vēlētos strādāt kopā? Arī Saskaņā ir lieliski cilvēki, kuri, piemēram, arī cīnās pret OIK. Ja viņus dabūtu laukā no Saskaņas negatīvās ietekmes un pieslēgtu kopīgam darbam Latvijas valsts labklājības celšanai, ticiet man, būtu lieliski rezultāti.
 • Māris Vīdušs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl