1 komentārs
Kaimiņš atklāj iemeslus, kāpēc izstājies no Reģionu apvienības frakcijas
FOTO: LETA

Skandalozais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš izstājies no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Saeimas frakcijas.

”Solvitas Āboltiņas publiskais tēls maniem vēlētājiem ir kļuvis par simbolu visam, kas Latvijas politikā ir nosodāms – augstprātība, varaskāre un shēmošana, LRA frakcijas vadība šobrīd ir kļuvuši par Solvitas Āboltiņas dedzīgākajiem atbalstītājiem. Es to neuzskatu par gudru politiku, bet gan par izmisīgu mēģinājumu nonākt koalīcijā, tādēļ vēlos norobežoties no šādas rīcības,” savu izstāšanos pamato pats deputāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
FOTO: LETA

FOTO: LETA

Mans lēmums nav spontāns, jo domstarpības ar LRA frakcijas vadību ir veidojušās jau ilgāku laiku. Man nebija pieņemama frakcijas rīcība bēgļu jautājumā, kad bez plašākām iekšējām diskusijām tika lemts atbalstīt bēgļu uzņemšanu. Man nav saprotama Latvijas Reģionu Apvienību veidojošo partiju biedru politika. Apvienības partijas pārstāv pretējas ideoloģijas un dažkārt liekas, ka tās vieno biedru neapmierinātība un atsevišķu politiķu karjeras ambīcijas. Nav bijusi frakcijas vadības reakcijas uz Aivara Lemberga man paustiem apvainojumiem un publiskas prasības no manis atbrīvoties. Tas man liek domāt, ka LRA frakcijas vadība piekrīt A.Lemberga vērtējumam. Šis apstākļu kopums ir radījis mūsu sadarbībai neiespējamu vidi, tāpēc izstājos no LRA frakcijas.

”Es turpināšu darbu Saeimā un komisijās. Parlamenta politiskā kultūra pilnīgi ignorē jebkuru opozīcijas priekšlikumu. Līdz ar to nav starpības, vai opozīcijai ir 8 vai 1 deputāta balss. Pārmaiņas var nest tikai sabiedrības aktīva līdzdalība politiskajos procesos. Es par savu frakciju uzskatu tos daudzos tūkstošus atbalstītāju, kas seko manam darbam un aktīvi izsaka savas domas,” norāda Kaimiņš.

TOP komentāri

  • Edvīns Puķe
    +1 +1 0

    Edvīns Puķe

    profesionāls CIRKS. Palasiet:
    Neviena valdošā elite nekādā ziņā nedotu šāda rakstura zināšanas parastiem ļaudīm. Bet tagad jebkurš, kas pilnībā ir apguvis šīs zināšanas ir spējīgs daudz labāk izprast ģeopolitiku un vadību, nekā cilvēku lielāka daļa esošās valdībās, kuras bieži vien sastāv no marionetēm. Kāpēc marionetēm, prasīsiet? Vai neliekas dīvaini, kāpēc, lai kļūtu par pilotu vai kuģa kapteini ir jāiegūst atbilstoša izglītība, bet, lai kļūtu par deputātu, kuram ir jāvada daudz grūtāks objekts nekā lidmašīna vai kuģis, atbilstoša izglītība nav obligāta. Atbilde ir diezgan loģiska. Tāpēc, ka viņa vietā valdīs kāds cits, kurš paliek pie varas, neatkarīgi no tā, kādi deputāti tikuši ievēlēti.https://dra.lv/bw9dr

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl