Kaimiņam Saeimas sēdē aizrāda par aizskarošiem izteikumiem

7 komentāri

Spriežot par bēgļu krīzi, emocionālas debates šodien izvērtās Saeimā. Deputāts Artuss Kaimiņš izpelnījās aizrādījumu ievērot deputātu Ētikas kodeksu, kas liek izvairīties no aizskarošiem izteikumiem.

Aizrādījumu deputātam izteica Saeimas priekšsēdētāja pēc tam, kad viņš debatēs kritizēja izmaiņas likumā, kas nepieciešamas, lai atļautu izmantot valsts materiālās rezerves ārkārtas situācijā, ja īsā laikā valstī masveidā ierodas patvēruma meklētāji. Kaimiņš aicināja likumu nodot atpakaļ Iekšlietu ministrijai pārstrādāšanai, jo, sagatavojot izmaiņas, nav notikušas konsultācijas ar sabiedrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artuss Kaimiņš, Saeimas deputāts

”Man ir jautājums – Vienotība, jūs galīgi drosmi esat “pārēdušies”? Kas ar jums notiek? Jūs man varat te šobrīd ņirgt un vaukšķēt pretī, bet jūs man parādiet kaut vienu cilvēku Latvijā – izņemot, es nezinu, Viņķeli un Čigāni –, kam nav iebildumu pret bēgļiem, un nav nekāda sakara ar to, ka viņi neko neteiks. Kā… nu, mēs te kaut ko varam iespaidot vai nevaram? Tas tādā “autopilotā” te nenotiek!”

Uz šādiem izteikumiem Artuss Kaimiņš izpelnījās Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces aizrādījumu. ”Kaimiņa kungs, man nākas jums aizrādīt un norādīt uz Saeimas deputātu ētikas kodeksa 7. pantu – Deputāts publiskos izteikumos izvairās no vārdiem, žestiem un citādas rīcības, kas var būt aizskaroša,” norādīja Mūrniece.

TOP komentāri

 • Līga Dzjuka
  +3 +3 0

  Līga Dzjuka

  Lēmums par bēgļu uzņemšanu ir tik ļoti svarīgs un globāls , jo tas skars visu latviešu tautu! Bet viņiem ir pilnīgi vienalga kas ar mums, vienkāršo tautu notiks! Artūrs - tu esi malacis, jo aizstāvi mūsu viedokli un neviens cits mūsu domas neņem pa pilnu.
 • tā
 • Ieva
  +2 +2 0

  Ieva

  Tad kad tauta jaizsmej tad nav nekadu etikas kodeksu - nemsim par piemeru to pasu Aboltinu kas izsmeja cilvekus taja protesta akcija. Un tik slauc naudu no tautas sev algam. Kur te ir taisnigums? Kodeks vinai butu labak par tautu domājuši.... Labak butu Aboltiņai aizradījusi kadu slavu viņa taisa valdībai. Kaimiņš vismaz aizstav tautas intereses. Es par Kaimiņu... Var ticēt vai neticēt bet tautai pie kajas tie jusu kodeksa panti - aizradiet labak sev par to ka stradajiet un cik talu esat novedusi savu tautu. Un ka varda - lai valdiba stradajosiem lielakas algas un par ko - par to ka nekas neuzlabojas...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl