Kaimiņa kandidatūra izvirzīta darbam Cilvēktiesību komisijā, Bondara – Nacionālās drošības komisijā

0 Komentāru
Kaimiņa kandidatūra izvirzīta darbam Cilvēktiesību komisijā, Bondara – Nacionālās drošības komisijā
FOTO: LETA

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) Saeimas deputāta Artura Kaimiņa kandidatūru izvirzījusi darbam Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā. Deputāta Mārtiņa Bondara kandidatūra izvirzīta Nacionālās drošības komisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas locekļa amatam.

Par partiju izvirzīto kandidātu ievēlēšanu attiecīgajās parlamenta komisijās vēl būs jālemj Saeimai.

Darbam Juridiskajā komisijā izvirzīta Inga Bite, Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā Bite un Dainis Liepiņš, Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijā Nellija Kleinberga, tāpat LRA Saeimas frakcija viņu virza darbam Eiropas lietu komisijā.

Jāņa Ruka kandidatūra izvirzīta strādāšanai kā politiskā spēka pārstāvim Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā un Ilgtspējīgas attīstības komisijā. Juri Viļumu partija virza darbam Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā un Pieprasījumu komisijā, Liepiņu arī Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā un Mārtiņu Šicu Sociālo un darba lietu komisijā un Publisko izdevumu un revīzijas komisijā.

0 Komentāru