Komentāri
Kaimiņa kandidatūra izvirzīta darbam Cilvēktiesību komisijā, Bondara – Nacionālās drošības komisijā
FOTO: LETA

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) Saeimas deputāta Artura Kaimiņa kandidatūru izvirzījusi darbam Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā. Deputāta Mārtiņa Bondara kandidatūra izvirzīta Nacionālās drošības komisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas locekļa amatam.

Par partiju izvirzīto kandidātu ievēlēšanu attiecīgajās parlamenta komisijās vēl būs jālemj Saeimai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darbam Juridiskajā komisijā izvirzīta Inga Bite, Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā Bite un Dainis Liepiņš, Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijā Nellija Kleinberga, tāpat LRA Saeimas frakcija viņu virza darbam Eiropas lietu komisijā.

Jāņa Ruka kandidatūra izvirzīta strādāšanai kā politiskā spēka pārstāvim Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā un Ilgtspējīgas attīstības komisijā. Juri Viļumu partija virza darbam Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā un Pieprasījumu komisijā, Liepiņu arī Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā un Mārtiņu Šicu Sociālo un darba lietu komisijā un Publisko izdevumu un revīzijas komisijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl