Kāds būs prezidenta Bērziņa nospiedums Latvijas vēsturē?

1 komentārs

Šodien, iespējams, uzzināsim, vai Valsts prezidents Andris Bērziņš vēlas šajā amatā pavadīt vēl četrus gadus. Taču neatkarīgi no viņa lēmuma noslēgumam tuvojas pašreizējais pilnvaru termiņš, līdz ar to varam novērtēt, ar ko Bērziņš paliks atmiņā un, iespējams, ieies Latvijas vēsturē.

Drīz pēc stāšanās amatā Bērziņš ķērās pie eksprezidentiem paredzēto privilēģiju apcirpšanas. Tā rezultātā bijušajiem prezidentiem turpmāk nepiešķirs dzīvokli, bet gan lielāku pensiju. Vēl likumu frontē Bērziņš aizsūtījis atpakaļ uz Saeimu vairākus strīdīgus likumus, piemēram, par termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēsturē paliks pēc Zolitūdes traģēdijas notikusī Bērziņa tikšanās ar toreizējo premjeru Valdi Dombrovski, kas pēc sarunas paziņoja par atkāpšanos no amata.

Taču, iespējams, visspilgtāk daudzi atcerēsies Bērziņa komunikācija ar sabiedrību, kas nereti izpelnījusies kritiku.

Viņš saņēmis pārmetumus gan par nesavaldību, draudot žurnālistiem, gan par izvairīšanos paust skaidru pozīciju.

TOP komentāri

  • Haralds Elceris
    0 0 0

    Haralds Elceris

    ar būšanu īstajā laikā īstajā vietā, lai izkraptu lielu pensiju, ar "Kajiņām", ar "Moscow пронаунсиэйшен'u" N€irodepu†atšas solītās excelentās angļu valodas vietā, ar nesakarīgu stoterēšanu, ar "kas i, sen neesat sisti?", ar "lielums", ar to, ka Turciju jauc ar Turkmēniju!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl