Komentāri

Lai arī partijas “Latvijas attīstībai” lokomotīve Einārs Repše pašlaik īpaši neizceļas ar iespaidīgu nekustamo īpašumu apjomu, kādreiz viņa kāre iegādāties zemes platības un būves izpelnījās sabiedrības neapmierinātību, rubrikā “Netīrās veļas baļļa” vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Pašlaik gan “Latvijas attīstībai” un tās līderim pienākas īpašumu jomā nabadzīgākās partijas un politiķa gods.

Taču pirms dažiem gadiem vērienīgāko E. Repšes pirkumu sarakstā ir, piemēram, nepabeigta māja Ikšķilē, Daugavas krastā, 150 hektāru liels zemes gabals Vecslabadā pie Krievijas robežas, desmit hektāru zemes Limbažu pagastā, muiža netālu no Madonas un citi.

Iespējams, vislielāko sabiedrības uzmanību tolaik piesaistīja toreizējā Ministru prezidenta E. Repšes pirkums Rēzeknes pusē. Proti, par 37 tūkstošiem latu viņš iegādājās īpašumu pie Rāznas ezera, kur atrodas pamesta viesnīca. Medijos izskanēja ziņas, ka nama arhitekts Andris Vītols, veidojot šo projektu, plāno atteikties no durvīm, jo tās kaitinot toreizējo valstsvīru. Līdzīgu apsvērumu dēļ tika plānots atteikties arī no elektriskajiem ventilatoriem.

Raidījums ”Bez Tabu” 12. Saeimas vēlēšanu gaidās aizsācis rubriku ”Netīrās veļas baļļa”, kurā vērtēs deputātu kandidātus un politiskās partijas!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl