“Kabinetā kaķi vien palikuši…” – Sociālajos tīklos apspriež KNAB kratīšanu pie Ušakova

7 komentāri
“Kabinetā kaķi vien palikuši…” – Sociālajos tīklos apspriež KNAB kratīšanu pie Ušakova
EDIJS PĀLENS, LETA

Trešdien, 30.janvārī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veic kratīšanas pie Rīgas mēra Nila Ušakova (S).

Iepriekš jau vēstīts, ka kratīšanas notiekot gan Ušakova dzīvesvietā, gan darbavietā Rīgas domē. Iespējams, ka Ušakovs šobrīd atrodas mājā.

KNAB apstiprinājis, ka kriminālprocesa ietvaros trešdien biroja darbinieki ”veic neatliekamās procesuālās darbības”, taču komentārus nesniegs. KNAB arī neatbildēja, vai ierosināta jauna lieta, vai tas notiek jau esošas lietas sakarā.

Tikmēr, reaģējot uz KNAB veiktām procesuālām darbībām Ušakova kabinetā, Rīgas domes opozīcija sākusi vākt parakstus par pilsētas atslēgu turētāja atkāpšanos no amata. 

Par notikušo izvērsušās diskusijas arī sociālā tīkla “Twitter” lietotāju starpā. Kāds “Twitter” lietotājs uzskata, ka Ušakovs ir pārāk slīpēts politiķis, kāds priecājas, ka tie, kas iepriekš klusēja, ir sākuši runāt, savukārt kāds jau gatavojas Rīgas domes atlaišanai. Viens “Twitter” lietotājs jokojoties atklājis, ka KNAB darbinieki “tikai aizgāja papildināt savus e-talonus”.

“Twitter” lietotāju diskusijas

7 komentāri