Komentāri

Uz jautājumu, kā tiek tērēta prezidentūrai paredzētā nauda, atbilde vēl nav atrasta, bet viens ir skaidrs, valsts iestāžu apetīte aug ēdot.

Strauji tuvojas Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā. Valsts kontrole brīdina, ka izmantojot šo aizsegu, daudzas  ministrijas mēģinās nelietderīgi tērēt naudu. Satraukumu par ierēdņu vēlmi nelietderīgi tērēt Eiropas prezdientūrai paredzēto naudu pauž arī Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc Bērziņa lūguma, vizītē uz prezidenta kanceleju devusies Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Sarunu temats bija gana smags – kā kontrolēt Latvijas valsts iestādes, kas jau naski sākušas tērēt prezdientūrai paredzēto naudu, turklāt visai apšaubāmos veidos.

Valsts kontrole secina jau pērn atklājusi gadījumus, kad līdzekļi izmantoti ne tiem mērķiem, kam paredzēti. Kopumā apšaubāmiem tēriņiem pērn izdoti 300 000 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl