Komentāri

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete un Latvijas Universitātes (LU) rektors Mārics Auziņš apliecinājuši, ka abi piekristu kandidēt Valsts prezidenta amatam.

S. Kalniete pauda, ka iepriekš, 2006. gadā, kad viņai tika piedāvāta kandidatūra augstajam amatam, viņa jutās mazāk gatava ieņemt augsto posteni, taču tagad, pēc desmit gadiem, uzkrājot pieredzi gan iekšpolitiski, gan ārpolitiski, viņa esot gatava kandidēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī M. Auziņš pauda, ka ir gatavs pieņemt šo izaicinājumu. ”Latvijai ir pietrūcis līdera, kurš būtu gatavs mēģināt definēt Valsts attīstības vīziju lielās detaļās, atkāpjoties no lieliem notikumiem – politikā, ekonomikā utt.,” sacīja LU rekotrs.

M. Auziņš pauda, ka šim amatam esot aicināts kandidēt no pozīcijas partijas, turklāt tā nav vis kāda domubiedru grupa, bet gan partijas viedoklis.

Skaties video!

Latvijas pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš 10. aprīlī paziņoja, ka nekandidēs nākamajam prezidentūras termiņam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl