Komentāri
Jūrmalas dome reaģējusi uz Gerharda aicinājumu un visās komitejās ievēlējusi arī opozīcijas deputātus
Kaspars Krafts / f64

Jūrmalas dome mainījusi komiteju sastāvu, visās no tām ievēlot arī opozīcijas deputātus, tādējādi izpildot reģionālās attīstības ministra rīkojumu.

Domes vadība iepriekš bija izslēgusi opozīcijas deputātus no dalības vairākās komitejās. Pret to iebilda reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, norādot, ka Jūrmalas pašvaldība rīkojusies prettiesiski, jo nav nodrošinājusi visiem ievēlētajiem deputātiem vienlīdzīgas tiesības iesaistīties domes darbā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pretēji Jūrmalas domei, ministra rīkojumu nav gatava pildīt Salaspils dome. Tā piektdien, 4. augustā, pieņēmusi lēmumu Satversmes tiesā apstrīdēt Kaspara Gerharda lēmumu, ar kuru ir apturēta Salaspils domes komiteju darbība, jo to sastāvā nav proporcionāli pārstāvēti opozīcijas deputāti. Salaspils mērs Raimonds Čudars ir pārliecināts, ka ministrs ir pārkāpis domes deputātu Satversmē garantētās tiesības.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl