4 komentāri

Kopš 12. Saeimas vēlēšanām izskanējusi informācija, ka pēkšņi pazudis Saeimas deputāts Jānis Junkurs. Tautas kalps iesniedzis attaisnojošus dokumentus par vienas sēdes kavēšanu, bet par citām komisijas sēdēm attaisnojoši dokumenti nav iesniegti. Kur palicis bijušais Zatlera līdzgaitnieks un tagadējais Vienotības pārstāvis?

Saeimas vēlēšanās mazpazīstamais deputāts Jānis Junkurs ar partiju nesaskaņotas individuālās kampaņas dēļ atstāja “aiz strīpas” partijas līderi Solvitu Āboltiņu. Pēc tam parlamentā viņš vairs nav redzēts. Īstas skaidrības, kas noticis ar deputātu un kad viņš varētu atgriezties darbā, Vienotības kolēģiem nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sazināties ar J. Junkuru kopš vēlēšanām nav izdevies. Viņš uz īsziņām un telefona zvaniem neatbild.

Labāks kontakts ar J. Junkuru ir viņa bijušajiem kolēģiem no tā dēvētās “Olšteina grupas”. Viņi ar sasirgušo deputātu bija sazvanījušies un apgalvoja, ka jau jaunnedēļ J. Junkurs drīzumā varētu būt atkal ierindā.

Tikmēr Saeimas kuluāros izskan dažādas versijas, kāda slimība piemeklējusi deputātu – sākot no angīnas un beidzot pat ar depresiju.

Kur pazudis Jānis Junkurs? Plašāk par šo tematu uzzini, skatoties video!

TOP komentāri

 • Valdis Lūsis
  0 0 0

  Valdis Lūsis

  Ja jau viņš ir tā rīkoies,paldies Dievam-ar vienu bezmuguraino gļēvuli Saeimā ir mazāk. Tas ir plus. Āboltiņas tur iekļūšana roda lielas naudas kukuļa aizdomas.. Un tas ir-nav labi.
 • rasa
  0 0 0

  rasa

  Skumji,ka jaunos visādiem paņēmieniem noņem no trases.Patiesību nekad nezināsim(vismaz ,kamēr Vienotība uzdos toni),tikai ļoti nepatīkami skatīties televīzijas raidījumus,kur divas dāmas mīļi apskaujas (gandrīz kā lezbietes) un sabiedrībai klaji norāda mēs -viena bez otras nevaram iztikt-vismaz darba jautājumos.Vai Straujuma jūtas tik nezinoša,ka Āboltiņai jāuzņemas stutes loma?Interesanti,kā situācija veidosies?Gribētos redzēt saprātīgu,gudru,zinošu un varošu valdību bez intrigām un šantāžas.Lai visiem veicas!
 • juris
  0 0 0

  juris

  Gan jau viņam bite iekoda.Latvijā tā gadās un nav pirmā reize. Kā nekā pielika kāju priekšā "rudai lapsai"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl