Komentāri
Junkurs iesniedz vēl vienu iesniegumu par mandāta nolikšanu
FOTO: LETA

12.Saeimas deputāts Jānis Junkurs (V) atkārtoti iesniedzis iesniegumu par parlamentārieša mandāta nolikšanu, jo iepriekšējais tika reģistrēts, pirms Saeima balsoja par deputātu mandātu apstiprināšanu.

Iesniegums iesniegts Saeimas pagaidu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai, kura to tagad izvērtēs, tāpēc šodienas Saeimas sēdei izsludināts kārtējais pārtraukums.

Jau ziņots, ka Junkura iesniegums tika reģistrēts, pirms Saeima balsoja par parlamentāriešu mandātu apstiprināšanu, tāpēc viņa iesniegums neesot derīgs, pauda Saeimas pagaidu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vadītājs Ainars Latkovskis (V).

Tāpēc lēmums šajā jautājumā vēl netika pieņemts.

Junkurs jau iepriekš paziņoja, ka nolēmis atteikties no deputāta mandāta. Šāds viņa lēmums paver ceļu uz Saeimu “Vienotības” līderei, Kurzemē uzreiz “aiz strīpas” palikušajai Solvitai Āboltiņai.

Junkurs 12.Saeimas vēlēšanās kandidēja no “Vienotības” saraksta Kurzemes apgabalā, pēc plusu un svītrojumu saskaitīšanas apsteidzot partijas līderi Āboltiņu, kura šajā vēlēšanu apgabalā palika uzreiz “aiz strīpas”. Junkurs, startējot no 10.pozīcijas, apsteidza arī politiķi Intu Dālderi un “Vienotības” sarakstā ierindojās otrajā vietā.

Junkuram, tāpat kā vairākiem citiem “Vienotības” deputātu kandidātiem, partijas iekšienē tiek pārmesta ar partiju nesaskaņota individuālā vēlēšanu kampaņa.

Junkurs šodien žurnālistiem norādīja, ka pirms nedēļas ir nācis klajā ar paziņojumu un nedēļu atbildējis uz mediju pārstāvju jautājumiem. “Šodien es neko vairāk nekomentēšu,” uzsvēra politiķis, vairākkārtīgi sniedzot līdzīgas atbildes, kamēr žurnālisti viņu izvaicāja politiķa ceļā uz Saeimas ēkas izeju.

Junkurs šodien nodeva deputāta zvērestu jeb svinīgo solījumu, lai politiķim rastos iespēja vēlāk nolikt mandātu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl