Komentāri

Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers, kurš piedāvājis plānu, kas paredz, – Eiropas valstīm būs jāuzņem vēl vairāk bēgļu, nekā plānots iepriekš, sarunā ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu paudis izpratni par situāciju Latvijā un par to, kādi mūsu valstī pastāv viedokļi, informē LNT Ziņas.

Tiesa gan, tajā pašā laikā Junkers akcentēja, ka, protams, bēgļu krīze ir jāatrisina, tā pēc abu amatpersonu sarunas informēja Laimdotas Straujumas preses sekretāre Aiva Rozenberga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Straujumas kundze vēlreiz pauda pārliecību, ka lielāks ieguldījums, lai bēgļi tiktu izmitināti arī trešajās valstīs, un vērsa uzmanību ārējās robežas stiprināšanai. Mēs arī dzīvojam pie vienas no robežām – Austrumu robežas, un Ministru prezidente vērsa uzmanību, ka tā ir jāstiprina, jo nav pazīmju, ka bēgļu krīze būtu mazinājusies. Par to jādomā ne tikai Latvijai kā valstij, bet arī Eiropas Savienībai kopumā,” sacīja Straujumas pārstāve.

Rīt Briselē ir paredzēta Eiropas Savienības Tieslietu un iekšlietu ministru padomes sanāksme, kurā Latvijai būs jāskaidro sava nostāja bēgļu jautājumā. Proti, Latvija pateikusi “nē” lielāka bēgļu apjoma uzņemšanai.

Jau ziņojām, ka Junkers Eiropas Savienības dalībvalstīm piedāvā uzņemt vēl vairāk bēgļu. Latvija ir viena no valstīm, kas tam nepiekrīt.

Tāpat jau vēstīts, ka piektdien Zaļo zemnieku savienības (ZZS), kā arī Nacionālas apvienības (NA) iebildumu dēļ Latvija faktiski noraidījusi plānu par papildu vairāk nekā 500 bēgļu uzņemšanu. Par to arī informēts Junkers.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl