JKP Rīgas domes frakcijas vadītājs: Vēlēšanās mums nebūs pieaicinātas primadonnas un viesmākslinieki

6 komentāri
JKP Rīgas domes frakcijas vadītājs: Vēlēšanās mums nebūs pieaicinātas primadonnas un viesmākslinieki
ZANE BITERE, LETA

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstā nebūs pieaicinātas primadonnas un viesmākslinieki, politiskā spēka padomes sēdē uzsvēra Rīgas domes JKP frakcijas vadītājs Jānis Ozols.

“Mēs esam izpildījuši uzdevumu padzīt zagļus un kremlinus no Rīgas,” partijas padarīto vērtēja Ozols, akcentējot, ka tas izdevies, pateicoties JKP domniekiem, Saeimas deputātiem un ministriem.

Ozols pauda, ka svarīgākais sasniegums politiskajam spēkam Rīgas domē ir arī komandas izveidošana, gan atgādinot, ka no tās “tika diskvalificēti tie, kuri savas vajadzības lika augstāk par komandas garu un uzdevumu”.

“Bez komandas uzstādījuma domes opozīcija bieži vien būtu sagrīļojusies un nebūtu izpildīts uzdevums – apturēt līdzšinējo Rīgas varu,” secinājis Ozols.

Raugoties uz gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, Ozols pauda, ka partija ir radījusi līderus, kuri alkst sevi pierādīt darbā. “Mums tūlīt būs jāpārņem vara Rīgā. Mums nebūs primadonnu un viesmākslinieku no malas. Mēs paši esam spēcīgi, mums ir savi līderi, mēs zinām, kā izdarīt darbus,” apliecināja Ozols.

Politiķis solīja, ka JKP Rīgas domi nevadīs tā, kā tas ticis darīts līdz šim. “Nepieļausim zelta tiltus, nano ūdeņus.

Mūsu programmā uzsvars būs uz Rīgas potenciāla atklāšanu,” skaidroja Ozols.

Kā ziņots, šodien notiek JKP padomes sēde, kurā paredzēts pārvēlēt politiskā spēka vadību un iepazīstināt ar Rīgā darāmo darbu sarakstu.

JKP valdes priekšsēdētāja amatam izvirzīts tikai tās līdzšinējais līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns. Viņu partijas vadītāja amatam izvirzījušas 23 partijas reģionālās organizācijas.

Savukārt uz četrām partijas valdes locekļu vietām izvirzīti astoņi cilvēki. Viņu vidū ir trīs no četriem esošajiem partijas valdes locekļiem – Saeimas deputāti Krišjānis Feldmans, Juris Jurašs un Juta Strīķe.

Uz amatu valdē kandidē arī parlamentārieši Gatis Eglītis, Reinis Znotiņš, Sandis Riekstiņš, kā arī Rīgas domes deputāts Jānis Ozols un JKP Liepājas nodaļas vadītājs Ivo Tikums.

Vislielākais atbalsts partijas valdes amatiem patlaban ir Feldmanam, Jurašam un Strīķei, līdz ar to prognozējams, ka partijas valdē mainīties varētu tikai viens loceklis, ņemot vērā, ka uz amatu nekandidē viena no līdzšinējām valdes loceklēm Santa Suhaka.

JKP Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās nolēmusi startēt atsevišķi no pārējiem koalīcijas partneriem.

6 komentāri