JKP parlamentārieši atteikušies no darbam nepieciešamo dokumentu saņemšanas drukātā veidā

1 komentārs
JKP parlamentārieši atteikušies no darbam nepieciešamo dokumentu saņemšanas drukātā veidā
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Šonedēļ Saeimas Jaunās konservatīvās partijas (JKP) frakcija lēma atteikties no dokumentu saņemšanas drukātā veidā, lai mazinātu administratīvo slogu parlamentā, kā arī taupītu budžeta līdzekļus un dabas resursus, liecina paziņojums partijas mājaslapā.

Saeimas JKP frakcijas priekšsēdētājs, deputāts Juris Jurašs atzīmēja, ka, strādājot attālināti, Saeimas deputāti visus darbam nepieciešamos dokumentus saņēma elektroniski. Tā esot kļuvusi par normu, tāpēc, atsākoties darbam klātienē, partijas pārstāvji nolēmuši šādu pieeju turpināt.

“Mums frakcijas telpās krājas papīru kalni, un ir skumji noskatīties uz šo valsts un dabas resursa izšķērdēšanu. Praktizējot attālināto darbu, tas izgaismojas vēl spilgtāk,” pauda Jurašs, aicinot arī citus valsts pārvaldes darbiniekus un Latvijas iedzīvotājus atteikties no liekas dokumentu drukāšanas.

Arī Saeimas priekšsēdētājas biedre, deputāte Dagmāra Beitnere-Le Galla norādīja, ka attālinātais darbs ir palīdzējis ieviest pārmaiņas darbā ar dokumentiem. Viņa skaidroja, ka, atsakoties no drukātajiem papīriem un aizstājot tos ar elektroniskiem, iespējams ietaupīt ne tikai finanšu, bet gan arī tik būtiskos dabas resursus.

“Pasaule mainās, mēs maināmies tai līdzi,” akcentēja politiķe.

1 komentārs