Jaunups: “Vienotības” situācija kopš Āboltiņas perioda ir tikai pasliktinājusies

2 komentāri

Partija “Vienotība” sestdien pulcējas uz savu pirmo kongresu kopš politiskā spēka vadītāja amatā nonācis bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs. Bijušais “Vienotības” biedrs Edgars Jaunups (Latvijas Attīstībai) uzskata, ka Piebalgs, pusgadu vadot partiju, pierādījis, ka nav cīnītājs.

Jaunups kritizē Piebalgu par to, ka viņš nav vēlējies piedalīties nākamgad gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās, kas būs ļoti svarīgs pārbaudījums “Vienotībai”. Jaunups arī pauž viedokli, ka situācija “Vienotībā” – ko jau sen vajā visdažādākās neveiksmes – ir tikai pasliktinājusies kopš Solvitas Āboltiņas aiziešanas no partijas vadītājas amata. Politiķis arī komentē “Vienotības” un Jaunupa pārstāvētās partijas “Latvijas Attīstībai” līdz šim nesekmīgās sarunas sarunas par iespējamu tuvināšanos vai kopīgu startu pašvaldību vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Pēteris
  0 0 0

  Pēteris

  Kādu vienotības cīņu, pietiek cīnījās 25 gadus, tagad vienotībā jau vairākas tautu apvainojušās personas , pats pulciņš nolemts aizmirstībai to viniem pašiem būtu jāsaprot....
 • Jānis V.
  0 0 0

  Jānis V.

  Jaunups mūs uzskata par muļķiem un izliekas neredzam to, kas šeit īstenībā notiek. Un ko viņš var zināt, ja ir Godmaņa laikos bija vēl bērns. 25 gadus vēlētāji šeit ir apzagti un nodoti, krāpti ar tukšiem solījumiem strādināti par vēdera tiesu. Meļu un zagļu apsēsta zeme, neko citu neesam redzējuši. Kad tas beigsies, kad pieliksim tam punktu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl