Jaunups aicina jau tagad AP domāt par “premjera amata latiņas” sasniegšanu 2022.gada Saeimas vēlēšanās

5 komentāri
Jaunups aicina jau tagad AP domāt par “premjera amata latiņas” sasniegšanu 2022.gada Saeimas vēlēšanās
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Apvienības “Attīstībai/Par!” valdes loceklis Edgars Jaunups jau tagad aicina sevis pārstāvētos politiskos spēkus domāt par “premjera amata latiņas” sasniegšanu 2022.gada Saeimas vēlēšanās, šodien AP ietilpstošās partijas “Latvijas attīstībai” (LA) kongresā paziņoja politiķis.

Jaunups, kurš ir arī LA valdes loceklis, jau iepriekš esot paudis uzskatu, ka apvienībai ir ļoti svarīgi būt politiski atvērtai. Tas nozīmē aicināt pievienoties cilvēkus un nebaidīties arī aicināt spilgtus līderus, lai veidotu apvienībā arī zināmu konkurenci.

“Mēs tā esam rīkojušies. Ja saglabāsim šo principu, tad neviens augsts mērķis neizrādīsies par augstu,” uzsvēra Jaunups.

Lai arī apvienība labi nostartēja Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās un Eiropas Parlamenta vēlēšanās, jau tagad ir jāsāk domāt par nākamajām pašvaldību vēlēšanām un Saeimas vēlēšanām.

Tāpat ir jāsāk domāt, ka 2022.gadā paredzētajās Saeimas vēlēšanās pienākumam izvirzīt premjeru nav formāls raksturs.

“Ja mēs esam reformu spēks, tad šīm reformām ir ļoti svarīgi notikt ne tikai tajās ministrijās, kuras vada mūsu ministri. Tikai premjera amats ir tas amats, kas var nodrošināt daudz plašāku reformu realizēšanos Latvijā. Par to mums jādomā jau patlaban. Diskutēsim partijas iekšienē par to, kādi mērķi un cik augsta latiņa ir 2022.gadā izvirzāma. Būsim šajā ziņā ambiciozi un mazāk paškritiski, bet saprotot, ka premjera amata latiņa galīgi nav nekas nesasniedzams,” uzsvēra Jaunups.

Jau ziņots, ka šodien notiek AP ietilpstošās partijas LA kongress, kurā vēlēs partijas vadību un pieteiks startu 2021.gada pašvaldību vēlēšanām.