Jaunievēlētie deputāti iepazinušies ar parlamenta darbu; visaktīvākais bija Artūrs Kaimiņš

0 Komentāru
Jaunievēlētie deputāti iepazinušies ar parlamenta darbu; visaktīvākais bija Artūrs Kaimiņš
FOTO: LETA

Jaunievēlētie 12. Saeimas deputāti, dienu pirms 12. Saeimas pirmās sēdes, šodien parlamentā iepazinās ar tā darbu. Praktiskās iemaņas apgūt bija ieradušies Reģionu apvienības un Nacionālās apvienības deputāti. 

Saeimas nams ir gatavs uzņemt jaunievēlētos deputātus. Pirmo reizi ievēlētajām partijām No sirds Latvijai un Reģionu apvienībai telpas ir atbrīvojušas partijas un deputāti, kuri vairs nebūs pārstāvēti 12. Saeimā.

Pirmo reizi ievēlētajiem tautas priekšstāvjiem pirms sākas jaunās Saeimas darbs jau tradicionāli tiek sniegti praktiski padomi. Pagājušajā nedēļā tika mācīta partija No sirds Latvijai, bet šodien deputāti no Nacionālās apvienības un Reģionu apvienības.

Visaktīvākais šodien bija Artuss jeb Arturs Kaimiņš, kurš ierodoties, vispirms izmēģināja Saeimas tribīni.

Viņš arī izrādīja vislielāko interesi par deputāta darba ikdienu. Piemēram, kā iekārtota darba vieta un kas atrodas deputātu atvilktnē.

Jaunievēlēto deputātu tāpat interesēja, kādas ir iespējas apsaukt kolēģus, kuri sēdes laikā pārāk skaļi sarunājas, traucējot uzstāties debatēs.

Ar Saeimas darbinieku palīdzību tika apgūts, kā notiek balsošana.

Nepieļaut tehniskas kļūdas balsojumos jaunievēlētajiem deputātiem jāiemācās līdz rītdienai, kad teorētiski apgūtās iemaņas jau būs jāizmanto praktiskajā darbā 12. Saeimas pirmajā sēdē.

Mācību noslēgumā kolēģi Kaimiņu sveica dzimšanas dienā.
0 Komentāru