Komentāri

Trešdaļai parlamentāriešu šodien tas ir pirmais lielais pārbaudījums pusotru mēnesi kopš viņi uzņēmušies deputāta pienākumus. Valdošās koalīcijas politiķi uzticas pieredzējušo kolēģu pieredzei, bet opozīcijā esošie jūtas kā negodīgā spēlē. Pārliecību mazina arī valsts galvenā finanšu dokumenta pārāk sasteigtā izskatīšana.

Valsts budžets pamatoti tiek saukts par valsts galveno finanšu dokumentu. Ar naudas plūsmām, nodokļu politiku, lielāku vai mazāku atbalstu politiķi stūrē valsts virzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki pieredzējuši deputāti, savulaik ir atzinuši, ka strādāt ar budžetu un vispār būt parlamentārietim ir kā mācīties braukt ar divriteni. Sākumā, lēnām, grīļodamies, bet vēlāk jau vieglāk.

Šajā sasaukumā bez parlamentārās pieredzes ir trešā daļa ievēlēto.

Labākā situācijā ir tiem, kam ir pašvaldības darba pieredze. Tur budžets daudz mazāks, bet tomēr.

Pārējiem atliek mācīties, turklāt kaujas apstākļos. Šogad apspriešanu iekavēja Saeimas vēlēšanas.

Koalīcijas deputāti situācijā var justies relaksētāki, jo tādu īstu pārsteigumu šeit nevar būt. Vienīgi, ja budžetu noraida un tad krīt valdība. Tādēļ jaunievēlētie opozīcijas deputāti it kā apzinās, ka viņi ir tikai statisti, it kā grib procesu ietekmēt. Galu galā, gan vienotība, gan ZZS agrāk arī bijuši opozīcijā..

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl