Komentāri

Jaunās valdības apstiprināšanu un darba uzsākšanu pagaidām kavē Vienotības vēlmes attiecībā uz ministru pozīcijām, tā intervijā 900 sekundēm atzina Saeimas spīkere Ināra Mūrniece.

Jaunā valdība varētu tikt nosaukta 11. februārī, tā apliecinājis premjera kandidāts Māris Kučinskis. Uz jautājumu, vai tas nebūtu iespējams ātrāk, Mūrniece norāda, ka šobrīd ir zināma vilcināšanās no Vienotības puses ministru nosaukšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Saeimas spīkere, kura Raimonda Vējoņa atlabšanas laikā pilda prezidenta pienākumus, norāda, ka notiek intensīva saziņa ar prezidenta kanceleju un ar prezidentu viņa tiekoties bieži.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl