Komentāri

Krīze veselības nozarē daudziem likusi aizdomāties par veselības ministra Gunta Belēviča atbilstību amatam. Bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma uzskata, ka viņam būtu jāatkāpjas no amata, ja līdz jūlijam netiks izstrādāts jaunais veselības finansēšanas modelis. Vai šādam solim piekrīt arī sabiedrība?

Lielākā daļa (62%) TNS aptaujāto uzskata, ka Belēvičam būtu jāatkāpjas, ja solītajā netiks izstrādāts konkrēts rīcības plāns. Tomēr katrs piektais šādam kardinālam solim nepiekrīt, bet 16% aptaujāto nav par to viedokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Straujuma: ja līdz jūlijam neizstrādās reformas veselības nozarē, Belēvičam jāatkāpjas

Intervijā LNT 900 sekundēm bijusī premjere pauda neizpratni, kāpēc Belēvičs netiekas ar veselības nozari, kā arī nesniedz konkrētus plānus un termiņus. ”Var protams Belēvičs nostāties kopā ar protestētājiem pret valdību, bet labāk 1. maijā būtu nācis klajā ar konkrētu plānu,” teic Straujuma.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl