“Jaunā Vienotība” neredz iespēju turpināt valdības veidošanas sarunas ar Gobzemu

2 komentāri
“Jaunā Vienotība” neredz iespēju turpināt valdības veidošanas sarunas ar Gobzemu
ZANE BITERE, LETA

Partiju apvienības “Jaunā Vienotība” (JV) valde neredz iespējas turpināt valdības veidošanas sarunas ar nominēto Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu (KPV LV), teikts politiskā spēka paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

JV pārstāvji uzsver, ka valdības veidošanas sarunu laikā, kuras vadīja Gobzems, netika panāktas nekādas vienošanās ne par nākamās valdības īstenojamām reformām, ne arī par valdību veidojošo partiju sadarbības mehānismu. JV nevarot atbalstīt valdības izveidošanas piedāvājumu, kurā nav skaidri saprotams to atbalstošais vairākums Saeimā.

JV valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš uzsver, ka nepilnu divu nedēļu laikā valdības veidošanas process nav izkustējies no sākotnējā punkta. JV var atbalstīt tikai stabilu ilgtermiņa labēji centrisko spēku vairākuma valdību, taču joprojām nav saņemta skaidra atbilde par topošās koalīcijas sastāvu, viņš norāda.

“Mums ir radies iespaids, ka tiek darīts viss, lai ievilktu valdībā prokremliski orientēto “Saskaņu”. Tāpat ir pamatotas šaubas, vai Gobzemam ir atbalsts paša partijā,” norādīja Kariņš.

JV uzskata, ka pašlaik ir iespējams izveidot stabilu ilgtermiņa labēji centrisko spēku vairākuma valdību, bet cita premjera amata kandidāta vadībā.

Kā ziņots, Gobzems ir atsaucis sākotnējo piedāvājumu par iespējamo Ministru kabineta sastāvu un tuvākajās dienās piedāvās partijām atbalstīt “bezpartejisku profesionāļu veidotu valdību”.

Līdz ar šādu soli Gobzems Ministru kabinetā piedāvā samazināt ministru skaitu. Tādējādi viņš atgriežoties pie priekšvēlēšanu laikā dotajiem solījumiem, atsakoties no pēc vēlēšanu laikā īstenotajiem kompromisiem, skaidroja Gobzems. “KPV LV” pirms vēlēšanām solīja ministriju skaitu samazināt līdz sešām.

TOP komentāri

 • skorpions
  0 0 0

  skorpions

  Kur te kāds redz jaunu partiju ar nosaukumu J P....jeb jaunā vienotība....tas pats ir ar PARIEŠIEM....kur svākti visi ,kuri TABILST SOROSA nodomu realizācijai.....lai LIKVIDĒTU LATVIEŠU tautu......Tas pats par NACIONĀLIEM.....ZEMNIEKIEM......un pat BORDĀNA partiju ,KURA SEVI PASNEIDZ ,KĀ vēl viena legālā bandīta MERONI kabatas partiju.....kuras uzdevums ir IZPĀRDOT VISU LATVIJU ĀRZEMJU BANDĪTIEM.....Vispār nesaprotu mūsu tautu,kura TIC ŠIEM LEGAĻAJIEM BANDĪTIEM ,kad viņi stašta savas pasaciņas par to,kad MĒS BŪSIM TIE ĪSTIE.....ha ha ha ha .....Protams,kad cilvēki cer ,kad ir vēl palikuši GODĪGI CILVĒKI......es nešaubos ,kad ir ,BET GODĪGIE KURI PATIESI KAUT KO GRIB MAINĪT ĀTRI TIEK VAI NU ....NOPIRKTI....vai IZNĪCINĀTI.......tā ka biegsim tēlot idiotus un ticēt ,kad politiķi cīnās par savu tautu un zemi..........tādu te nav un vairs nekad nebūs...JO TAGAD VISU NOSAKA NAUDA un to var pārliecina'ties it visūr,kur pat MĀKSLINIEKI LATVIJAS 100 gadē KUR VARĒTU VISU IZDAR'OT PAR VELTI ..JEB NO SIRDS......cen;šās SGRĀBT SEV TIKAI VAIRĀK UN VAIRĀK.........tas apliecina ,kad LATVIJA IR MIRUSI.....jo te VISU VAR NOPIRKT PAR NAUDU.........nav vairs ne PATRIOTI NE MĀKSSLINIEKI...NE POLITIĶI.....kuri būtu tik patriotiski un gribētu to izrādīt BEZ SMAKSAS KURAS GROZĀS ne jau simtos BET JAU TŪKSTOŠOS.........un tās IR BEIGAS ......
 • bauris
  0 0 0

  bauris

  Jaunās partijas solīja samazināt ministru skaitu,bet ļoti ātri aizmirsa solījumus,ja būs jaunas vēlešanas tad figu jaunajām partijām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl