Komentāri
ZZS savu premjera amata kandidātu virzīšot tikai pēc Vienotības
FOTO: LETA

Jaunā premjera nominēšana, visticamāk, ievilksies, un nav izslēgts, ka kandidātu sarakstā parādīsies jauni uzvārdi. Pēc tam, kad Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) vakar paziņoja, ka premjera nominēšanas procesā ieturēs pauzi, šādu pašu lēmumu pieņēmusi arī Vienotība, kas gan vēl nav atmetusi cerības lēmumu par kandidātu pieņemt līdz gadumijai.

Prezidents tikmēr devis mājienu, ka termiņš vēl nav nokavēts un viņš gatavs vēl gaidīt.

Šobrīd izveidojusies situācija, ka jaunā premjera nominēšanai īsti gatava nav neviena no varas partijām. Vēl mēneša vidū gan ZZS, gan Vienotība savu kandidātu solīja paziņot vakar, tomēr to neizdarīja. ZZS pavēstījuši, ka premjera izvēlē ieturēs pauzi, savukārt Vienotība lēmuma pieņemšanā iestrēgusi, jo tās kandidāti Solvitu Āboltiņu neatbalsta Nacionālā apvienība, bez kuras nebūtu iespējams izveidot koalīciju.

Vienlaikus Krauze akcentē, ka ZZS patur spēkā uzstādījumu izvirzīt savu kandidātu. Vienotība tikmēr tuvākajā laikā sagaida kādu signālu no prezidenta.

Eksperti tikmēr akcentē, ka teorētiski problēmām ar premjera izvirzīšanu partijām nevajadzēja būt. Nav izslēgts, ka kandidātu sarakstā parādīsies arī jauni uzvārdi.

Eksperti arī norāda, ka partiju cerības par drīzu prezidenta iejaukšanos premjera meklējumos, visticamāk, tik drīz nepiepildīsies.

Vienotība gan vēl nav atmetusi cerības par premjera kandidātu vienoties vēl šogad un vecā gada atlikušajās dienās mēģinās sasaukt partijas valdes sēdi. To gan apgrūtina fakts, ka daudzi partiju vadītāji devušies svētku brīvdienās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl