Komentāri
ZZS savu premjera amata kandidātu virzīšot tikai pēc Vienotības
FOTO: LETA

Jaunā premjera nominēšana, visticamāk, ievilksies, un nav izslēgts, ka kandidātu sarakstā parādīsies jauni uzvārdi. Pēc tam, kad Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) vakar paziņoja, ka premjera nominēšanas procesā ieturēs pauzi, šādu pašu lēmumu pieņēmusi arī Vienotība, kas gan vēl nav atmetusi cerības lēmumu par kandidātu pieņemt līdz gadumijai.

Prezidents tikmēr devis mājienu, ka termiņš vēl nav nokavēts un viņš gatavs vēl gaidīt.

Šobrīd izveidojusies situācija, ka jaunā premjera nominēšanai īsti gatava nav neviena no varas partijām. Vēl mēneša vidū gan ZZS, gan Vienotība savu kandidātu solīja paziņot vakar, tomēr to neizdarīja. ZZS pavēstījuši, ka premjera izvēlē ieturēs pauzi, savukārt Vienotība lēmuma pieņemšanā iestrēgusi, jo tās kandidāti Solvitu Āboltiņu neatbalsta Nacionālā apvienība, bez kuras nebūtu iespējams izveidot koalīciju.

Vienlaikus Krauze akcentē, ka ZZS patur spēkā uzstādījumu izvirzīt savu kandidātu. Vienotība tikmēr tuvākajā laikā sagaida kādu signālu no prezidenta.

Eksperti tikmēr akcentē, ka teorētiski problēmām ar premjera izvirzīšanu partijām nevajadzēja būt. Nav izslēgts, ka kandidātu sarakstā parādīsies arī jauni uzvārdi.

Eksperti arī norāda, ka partiju cerības par drīzu prezidenta iejaukšanos premjera meklējumos, visticamāk, tik drīz nepiepildīsies.

Vienotība gan vēl nav atmetusi cerības par premjera kandidātu vienoties vēl šogad un vecā gada atlikušajās dienās mēģinās sasaukt partijas valdes sēdi. To gan apgrūtina fakts, ka daudzi partiju vadītāji devušies svētku brīvdienās.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl