Jau otro mēnesi pēc kārtas populārākā partija Latvijā ir ZZS

Komentāri
Jau otro mēnesi pēc kārtas populārākā partija Latvijā ir ZZS
LETA

Otro mēnesi pēc kārtas populārākā ir premjera Māra Kučinska pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība, liecina jaunākā Latvijas faktu veiktā aptauja.

Lai gan salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi atbalsts nedaudz samazinājies, martā par ZZS savu balsi joprojām būtu gatava atdot vairāk nekā piektā daļa respondentu. Otrajā vietā, tāpat kā pirms mēneša, ierindojas ilgstošs reitingu līderis – opozīcijas partija Saskaņa, par kuru balsotu 17,9% vēlētāju. Arī šai partijai atbalsts martā samazinājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par nacionālo apvienību martā balsotu deviņi procenti vēlētāju, līdz ar to atbalsts ir saglabājies gandrīz iepriekšējā mēneša līmenī. Savukārt atbalsts Vienotībai vēl nedaudz sarucis – par šo partiju balsotu 5,5% respondentu.

Pārējie parlamentā pārstāvētie politiskie spēki – opozīcijas partijas Latvijas Reģionu apvienība un No sirds Latvijai – nepārvarētu piecu procentu barjeru, lai iekļūtu Saeimā. Vēl piektā daļa vēlētāju nezina vai nav izlēmuši, par ko balsotu, bet teju 15% vēlēšanās nepiedalītos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl