Japānas premjers Rīgā sola veicināt tūrisma plūsmas palielināšu uz Latviju

Komentāri

Sestdien, 13. janvārī, Latvijā ieradās augsts un tāls viesis – Japānas premjerministrs Šindzo Abe. Tikšanās laikā ar Māri Kučinski pārrunātas abu valstu sadarbības iespējas.

Viena no jomām, kuru nepieciešams attīstīt ir tūrisms – šajā jautājumā nolemts izstrādāt īpašu plānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Japānas premjers Šindzo Abe un Latvijas valdības vadītājs jau nesen tikušies, pērnā gada decembra sākumā Kučinska vizītes laikā Tokijā. Nu Japānas valdības vadītājs ciemojās pie mums. Rīga Japānas premjeram ir otrā pieturvieta sešu dienu ilgajā Eiropas apciemojumā. Pieltdien Tallinā tika parakstīta divpusēja vienošanās par sadarbību kiberdrošībā, savukārt Latvijā tiek spriests par abu valstu ekonomiskajām attiecībām.

Premjers Māris Kučinskis Japānas premjeru sagaidīja valdības namā, kur viņiem bija aptuveni stundu ilga tikšanās. Lielākoties runāts par abu valstu sadarbības iespējām, tostarp informācijas tehnoloģiju, transporta, loģistikas, medicīnas, kā arī tūrisma jomās.

Šindzo Abe
Japānas premjerministrs

Rīgā atrodas spēcīga osta un arī veiksmīgi strādājošs transporta, un loģistikas centrs, kas ļauj Āzijas uzņēmējiem savas preces šim reģionam. Starp mūsu valstīm būtu jāveicina aktīvāks tūrisms un mēs esam gatavi atbildīgajām institūcijām uzdot izstrādāt plānu tūristu piesaistei.

Tikšanās gaitā tika spriests arī par ģeopolitiskajām aktualitātēm, tostarp spriedzi Korejas pussalā. Japāna seko līdzi drošības situācijai arī mūsu reģionā.

Japānas premjers bija pirmais augstais viesis Latvijas simtgades ieskaņā. Svētdien viņš uzturēsies Lietuvā, savukārt pēc tam dosies uz Bulgāriju, Rumāniju un Serbiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl