Ja Saeimas vēlēšanas notiku šodien, cik tālu tiktu Sudraba?

Komentāri

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu šobrīd, No sirds Latvijai nespētu pārvarēt 5% barjeru, liecina sabiedriskās domas aptaujas.

Martā par politisko spēku bija gatavi balsot tikai 2,3% vēlētāju. No sirds Latvijai, salīdzinot ar citām Saeimā ievēlētajām partijām, šobrīd bauda zemāko sabiedrības atbalstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms diviem gadiem dibinot partiju, bijušas lielas cerības, taču jau vēlēšanu laikā politiskais spēks saskāries ar “netīru pretdarbību” – tā norāda paši partijas pārstāvji. Viņuprāt, arī tagad Saeimā nekas nenotiekot ātri un viegli – septiņu opozicionāru viedoklis tiekot ignorēts.

Jau ziņots, – Saeimas opozīcijas partija No sirds Latvijai sestdien, 14. maijā, pulcējās kopsapulcē. No sirds Latvijai biedrus uz kopsapulci sagaidīja partijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba, kura kā vienīgā kandidāte tika pārvēlēta amatā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl