IZM valsts sekretāra amatu atstājis Jānis Volberts

0 Komentāru
IZM valsts sekretāra amatu atstājis Jānis Volberts
ULDIS ĀBOLIŅŠ, LNT ZIŅAS

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra amatu atstājis Jānis Volberts, informēja ministrijā.

Volberts IZM valsts sekretāra amatā ar Ministru kabineta apstiprinājumu tika iecelts 2020. gada 1. decembrī, savukārt pēc savstarpējas vienošanās darba pienākumus noslēdza šā gada 15. jūlijā.

IZM informēja, ka jauns ministrijas valsts sekretārs tiks izraudzīts atklātā publiskā konkursā, ko organizē Valsts kanceleja. Līdz konkursa noslēgumam IZM valsts sekretāra pienākumus pildīs valsts sekretāra vietnieki – Sporta departamenta direktors Edgars Severs un Struktūrfondu departamenta direktore Santa Šmīdlere.

Kā liecina Volberta Valsts ieņēmumu dienestā (VID) iesniegtā amatpersonas deklarācija, aizvadītajā gadā viņa ieņēmumi sasniedza 15 004 eiro, no kuriem 10 274 eiro bija alga par darbu IZM, bet 4730 eiro – alga par darbu dārzkopības un stādaudzētavas uzņēmumā SIA “Have a Tree”.

Volbertam ir parādsaistības 12 000 eiro apmērā. Tāpat bijušajam IZM pārstāvim pieder uzņēmuma “Have a Tree” kapitāldaļas 1080 eiro apmērā. Volbertam lietošanā ir zeme un ēkas Rīgā.

Līdztekus amatam ministrijā Volberts pildīja arī valdes locekļa amata pienākumus “Have a Tree”.

Iepriekš Volberts ministrijā bija valsts sekretāra pienākumu izpildītājs, bet pirms tam pildīja IZM Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta vadītāja pienākumus. Tāpat Volberts iepriekš ir strādājis Ekonomikas ministrijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā, kā arī nevalstiskajā organizācijā “Sabiedrība par atklātību – Delna”.

0 Komentāru