Izgaismojies iespējamais Ministru kabineta sastāvs

Komentāri
Izgaismojies iespējamais Ministru kabineta sastāvs

Tā kā atbildības jomas ir sadalītas un partijas izvirzījušas gandrīz visus kandidātus ministru amatiem, pašlaik jau ir izgaismojies nākamā Ministru kabineta sastāvs.

Ministru prezidenta amata kandidāte ir pašreizējā premjerministre Laimdota Straujuma no Vienotības. Savukārt finanšu ministra amatam partija izvirzījusi Jāni Reiru. Iekšlietu ministra amatam atkal virzīts Rihards Kozlovskis, ārlietu ministra portfeli varētu saņemt Edgars Rinkēvičs, un satiksmes jomu turpinās pārraudzīt Anrijs Matīss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Zaļo un zemnieku savienība saņems piecus portfeļus. Apvienība ekonomikas ministra amatam izvirzījusi Danu Reiznieci-Ozolu, veselības ministra amata kandidāts ir Guntis Belēvičs, aizsardzības ministriju turpinās vadīt Raimonds Vējonis, par zemkopību atbildēs Jānis Dūklavs un labklājības ministra amatu ieņems Uldis Augulis.

Nacionālā apvienība tikmēr uz vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu izvirzījusi Kasparu Gerhardu. Kultūras ministre arī turpmāk būs Dace Melbārde, tieslietu ministra amatam partija virza Dzintaru Rasnaču. Nacionāļiem piedāvāts arī Saeimas priekšsēdētāja amats, kam izvirzīta Ināra Mūrniece.

Līdz ar to pašlaik nav skaidrības tikai par nākamo izglītības un zinātnes ministru. Par šo jomu atbildība būs jāuzņemas “Vienotībai”, bet kandidāta partijai vēl nav. Iepriekš amatu gribēja ieņemt Lolita Čigāne, kuru gan izbrāķēja Vienotības iekšienē. Tāpat izglītības ministra amata kontekstā izskanējis Kārļa Šadurska vārds.

Jānorāda, ka nosauktie ir pašu partiju virzītie kandidāti. Par viņiem vēl būs jāvienojas politisko spēku savstarpējās sarunās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl