3 komentāri

Pēdējā laika notikumi liecina par partijas “Saskaņa” vēlmi nokļūt valdībā, un nav izslēgts, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nevarētu tuvināties ar “saskaņiešiem”, tā intervijā LNT “900 sekundēm” atzina Nacionālās apvienības deputāts Raivis Dzintars.

Kā norāda Dzintars, lai arī pastāv domstarpības, ir svarīgi saglabāt valdību, un neviena interesēs nav eksperimentēt ar tās stabilitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā “Nacionālās apvienības” pārstāvis norādīja, ka nav pilnīgas drošības, vai Zaļo un zemnieku savienība un Saskaņas centrs nevarētu tuvināties, jo ir pazīmes, ka “saskaņieši” vēlas nokļūt valdībā. Viņš pieļauj, ka notiek kuluāru sarunas par citas koalīcijas aprisēm, kurā varētu būt arī “Saskaņa”.

Komentējot pilsonības piešķiršanu, Dzintars pauda viedokli, ka uzspiest to kādam ar varu nebūtu pareizi. Tie, kas vēlējušies kļūt par pilsoņiem to esot varējuši izdarīt, taču joprojām jautājums, vai viņi ir kļuvuši lojālāki valstij.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl