3 komentāri

Pēdējā laika notikumi liecina par partijas “Saskaņa” vēlmi nokļūt valdībā, un nav izslēgts, ka Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) nevarētu tuvināties ar “saskaņiešiem”, tā intervijā LNT “900 sekundēm” atzina Nacionālās apvienības deputāts Raivis Dzintars.

Kā norāda Dzintars, lai arī pastāv domstarpības, ir svarīgi saglabāt valdību, un neviena interesēs nav eksperimentēt ar tās stabilitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā “Nacionālās apvienības” pārstāvis norādīja, ka nav pilnīgas drošības, vai Zaļo un zemnieku savienība un Saskaņas centrs nevarētu tuvināties, jo ir pazīmes, ka “saskaņieši” vēlas nokļūt valdībā. Viņš pieļauj, ka notiek kuluāru sarunas par citas koalīcijas aprisēm, kurā varētu būt arī “Saskaņa”.

Komentējot pilsonības piešķiršanu, Dzintars pauda viedokli, ka uzspiest to kādam ar varu nebūtu pareizi. Tie, kas vēlējušies kļūt par pilsoņiem to esot varējuši izdarīt, taču joprojām jautājums, vai viņi ir kļuvuši lojālāki valstij.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl