Komentāri
Intrigas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā turpinās. Parlamentārā komisija negaidīti atceļ sēdi
Foto: F64

Intrigas Zolitūdes traģēdijas parlamentārajā izmeklēšanā sit arvien augstāku vilni. Pirmdien parlamentārā izmeklēšanas komisija bija plānojusi lemt par savu galaziņojumu, taču komisijas sēde pēkšņi ir atcelta. Šodien pēcpusdienā komisijas vadītājs Ringolds Balodis gatavojas sniegt plašāku paziņojumu sabiedrībai.

Šobrīd sākusies cīņa par to, kuru amatpersonu vārdi jāiekļauj ziņojumā, nosaucot tās par līdzatbildīgām lielveikala sabrukšanā, un vai tas vispār ir jādara. Komisijas sekretārs, Vienotības deputāts Ints Dālderis šobrīd rosina galaziņojumā vispār neminēt nevienu atbildīgo cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galaziņojuma projektā bez personām, kuru vidū kā viens no vainīgajiem nosaukts arī bijušais premjers Valdis Dombrovskis, pašlaik ir minētas arī vairākas atbildīgās institūcijas.

Komisija, piemēram, secinājusi, ka Valsts būvinspekcijas likvidācija būtiski samazināja būvniecības uzraudzību. Par to solidāra atbildība jāuzņemas 9. Saeimai un tās apstiprinātajai valdībai, bet jo īpaši Ekonomikas ministrijai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl