Internetā izplatās baumas, ka Lembergs varētu nekandidēt uz Ventspils vēlēšanām; politiķis to nenoliedz

7 komentāri
Internetā izplatās baumas, ka Lembergs varētu nekandidēt uz Ventspils vēlēšanām; politiķis to nenoliedz
Foto: F64

Lieldienās sociālajos tīklos “apgriezienus uzņem” baumas, ka par oligarhu dēvētais un smagos kriminālnoziegumos apsūdzētais Ventspils mērs Aivars Lembergs varētu nekandidēt jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Mērs šobrīd aktīvi meklējot citu partijas “Latvijai un Ventspilij” saraksta pirmo numuru.

Lembergs TV3 Ziņām runas ar īsziņas starpniecību ne apstiprināja, ne noliedza, vien piebilstot, ka viņa dalība vēlēšanas būšot skaidra šonedēļ. Uz precizējošiem jautājumiem Lemberga kungs ieteica palasīt kādu no zinātniskās fantastikas pamatlicēja Žila Verna darbiem un novēlēja priecīgas Lieldienas.

TV3 ziņas

Lembergs “Twitterī” atzina, ka varētu arī nebūt “Latvijas pirmais numurs”. Viņš gan sīkāk nepaskaidroja, ko tieši tas nozīmē un vai to var tulkot, ka viņš nebūs arī mēra amata kandidāts. Neoficiāli kā saraksta pirmie numuri minēti Ventspils domes deputāti Didzis Ošenieks un Guntis Blumbergs.

Par to, ka Lembergs, kura tiesvedībā šogad gaidāms pirmās instances spriedums, varētu izšķirties pamest aktīvo politiku, neko nezināja teikt, arī vadošie ZZS politiķi. Netiek izslēgts, ka notiekošais ir daļa no priekšvēlēšanu kampaņas bagātajā Ostas pilsētā.

tv3 ziņas

TOP komentāri

 • Jā
 • Jā
  +3 +3 0

  Visa Ventspils būs pašiem ventspilniekiem. Citādi kuršu pēctečus komandē kaut kāds čangalis no Jēkabpils.
 • v
  +1 +1 0

  v

  Aivaram ir jādod sava vieta vietniekiem,Blumbergam un Ošiniekam.Viņi arī novedīs iesaktās lietas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl