Infografika: viss, kas tev jāzina par mūsu “jauno-veco” valdību

1 komentārs
Infografika: viss, kas tev jāzina par mūsu “jauno-veco” valdību
Foto: LETA

“Tie paši vēži, tikai…” – aptuveni šāda kritika ir veltīta jaunajai valdībai, kas ar premjeru Māri Kučinski priekšgalā pagājušajā nedēļā ir apstiprināta Saeimā.

Ziņu aģentūra LETA ir sagatavojusi infografiku, kurā katrs no jaunās valdības politiķiem apskatīts mazliet citādākā gaismā – akcents ir likts uz viņu privāto dzīvi, iegūtās izglītības specialitāti, iepriekšējo darba vietu, parādsaistībām, utml..

Jāpiebilst, ka salīdzinājumā par iepriekšējās valdības personālijām, klāt ir nākuši vienīgi premjers Māris Kučinskis un ekonomikas ministrs Arvils Ašaradens.

Foto

TOP komentāri

  • Jurģis
    0 0 0

    Jurģis

    Daļa no piedāvātās informācijas neko neizsaka par politiķa darba spējām t.sk. laulības esamība/neesamība, bērnu skaits, transportlīdzekļu skaits un iepriekšējā dzīvesvieta, ņemot vērā, ka šobrīd visi dzīvo Rīgā/Pierīgā. Vēlētos, lai kopumā poltikā būtu mazāks uzsvars uz personīgo dzīvi un vairāk uz paveiktajiem darbiem un zināšanām.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl