Ilmārs Latkovskis izstājies no Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas

1 komentārs

Nacionālās apvienības Saeimas frakcija nupat kļuvusi par vienu deputātu mazāka. Ilmārs Latkovskis uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no tās.

Uz šādu soli Latkovski pamudinājuši Nacionālās apvienības līdera Imanta Parādnieka virzītie grozījumi Kredītiestāžu likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar tiem bija plānots likt šķēršļus pašlaik apcietinātā “Trasta komercbankas” maksātnespējas administratora Ilmāra Krūma nomaiņai ar banku uzraudzības institūcijas izvēlētu kandidātu.

Latkovskis gan uzsvēra, ka problēmas ar pārlieku lielu ieklausīšanos dažādu lobiju teiktajā esot visā parlamentā, – ne tikai Nacionālajā apvienībā.

Latkovskis turpmāk darbosies kā neatkarīgais deputāts. Pagaidām viņš turpināšot atbalstīt Māra Kučinska valdību.

Tikmēr Imants Parādnieks atturējās komentēt Latkovska aiziešanu, norādot, ka nav bijis klāt frakcijas sēdē, kur par to lemts. Atgādinām, ka minētos kredītiestāžu likuma grozījumus Valsts prezidents neizsludināja un atdeva Saeimai otrreizējai caurlūkošanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl