Komentāri
Ikstens: Latvija neko nedara, lai pretotos Krievijas propagandai
Foto: LETA

Politologs Jānis Ikstens pauda neizpratni, ko Latvijas valsts drošības iestādes un citas atbildīgās institūcijas ir darījušas, lai pretdarbotos masīvajai Krievijas propagandai.

Kā norādīja Ikstens, ir skaidrs, ka Latvijas specdienesti nav salīdzināmi kapacitātes ziņā ar Krievijas dienestiem, tomēr viņš neizjūt, ka Latvija censtos pretoties Krievijas propagandai un visa Latvijas pretdarbība, viņaprāt, ir neorganizēta.

Viņš izteica bažas, ka valstij bīstama kļūst situācija, kad tās iedzīvotāji skaļi sāk apspriest, kur doties uzbrukuma gadījumā. Valsts uzdevums šajā gadījumā būtu stiprināt valsts iedzīvotāju drošības sajūtu, mērķtiecīgi darbojoties pret naidīgu informāciju.

Viņš arī norādīja, ka tā sauktie melnie saraksti ir neefektīvi. “Ja pretējās puses mērķis ir sēt šaubas, tad Latvijai būtu svarīgi mērķtiecīgi pretdarboties,” norādīja Jānis Ikstens.

Viņš arī uzdeva retorisku jautājumu – vai Latvija pazīst savu sabiedrību, lai uz to mērķtiecīgi iedarbotos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl