No Sudrabas partijas izstāsies vēl desmit cilvēki

Komentāri

Neilgi pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām no bijušās Valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas partijas ”No sirds Latvijai” varētu izstāties vēl desmit cilvēki, tā paziņoja Margarita Laicāne, kas pati trešdien pavēstījusi par aiziešanu no partijas.

Viņa gan norādīja, ka ne visi cilvēki, kas izstāsies no partijas, kandidē arī  Saeimas vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien, 12. augustā, iesniegumu par izstāšanos no partijas ”No sirds Latvijai” iesniedza Liene Cipule, kas Ingunas Sudrabas partijā startē ar piekto kārtas numuru.

L. Cipule “TV3 Ziņām” skaidroja, ka tas saistīts ar faktu, ka nav zināmi partijas ziedotāji, kā arī tas, ka partijas dibinātāja I. Sudraba skaidri neizslēdz sadarbību ar ”Saskaņas Centru”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl