Komentāri

Stagnācija vai stabilitāte? Šādu jautājumu par situāciju cilvēktiesību un labas pārvaldības jomā Latvijā liek uzdot Tiesībsarga ziņojums par pagājušo gadu, ko ceturtdien, 26. martā, uzklausīs Saeima.

Pērn nav bijis būtiski pozitīvu pavērsienu, taču nav arī vērojama situācijas pasliktināšanās – tāds ir galvenais Tiesībsarga ziņojuma vadmotīvs.

Raksturojot kopējo ainu, var secināt, ka pagājušajā gadā 42 Tiesībsarga biroja darbiniekiem nācies vērtēt ļoti plašu jautājumu loku. Sākot ar situāciju ieslodzījuma vietās un bērnu tiesībām un beidzot ar smaku ietekmi un liegumu apmeklēt veikalu ar bērnu ratiņiem.

Kopumā pērn birojs saņēmis teju 2000 iesniegumu, ierosinājis 95 pārbaudes lietas, bet telefoniski vai klātienē sniedzis vairāk nekā 6000 konsultāciju.

Papildus jau ierastākām problēmām Tiesībsargs pērn pirmo reizi pievērsis uzmanību ieslodzīto bērniem. Pēc veiktās aptaujas secināts, ka patlaban tikšanās ar vecākiem viņiem ir retas, telefonsarunas – īsas, bet tikšanās telpas neatbilst bērnu vajadzībām. Tiesībsargs apņēmies šim jautājumam pievērsties arī šogad.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl