Iedzīvotāji uzskata, ka Āboltiņai jāatkāpjas no sava augstā amata Vienotībā

13 komentāri

Absolūtais vairākums jeb 74% pētījumu aģentūras TNS aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka Solvitai Āboltiņai būtu jāpamet Vienotības valdes priekšsēdētājas amats.

Tikmēr 17% aptaujāto iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā, bet desmitā daļa (9%) uzskata, ka Āboltiņai tomēr būtu jāturpina pildīt partijas Vienotība priekšsēdētājas pienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja runā par personām, kuras varētu nākt Āboltiņas vietā, tad vairums jeb 34% atbalsta bijušo eirokomisāru Andri Piebalgu. 7% iedzīvotāju uzskata, ka par partijas līderi jākļūst Cēsu novada domes priekšsēdētājam Jānim Rozenbergam, savukārt 3% šajā amatā redz Salaspils novada domes priekšsēdētāju Raimondu Čudaru, bet 1% iedzīvotāju nosaukuši kādu citu personu.

Interesanti ir tas, ka vairāk nekā puse – 55% – nav varējuši nosaukt personu, kura būtu labākā Vienotības līdera amatā.

Āboltiņas melnā svītra – ūjināšana un avārija

Tikai šonedēļ, teju mēnesi pēc notikušās ūjināšanas pensionāru piketā, Vienotības valde beidzot uzklausīja partijas līderes Solvitas Āboltiņas paskaidrojumus par savu neglīto uzvedību.

Lai arī pati Āboltiņa par to ir atvainojusies, un arī savas partijas ”biedru tiesā” atkārtoja, ka sanākusi neveikla komunikācija, kurai nav bijis ļauns nodoms, viņas ūjināšana ar dažādiem pārveidojumiem jau iestiepies interneta hitu kategorijā.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Giga
  +6 +6 0

  Giga

  Domāju kad ne vien tai Āboltiņai jātkāpjas bet gan 80% valdībā strādājošajiem.
 • Aicis
  +5 +5 0

  Aicis

  Āboltiņa nekad to nedarīs,kur viņa vēl pie tādas naudas tiks,viņai strādāt tikai par sētnieci,bet sētniekiem tādas algas nav.
 • pensionare
  +5 +5 0

  pensionare

  Viņa taču nemaz nav ievēlēta??!!! Viņai jau sen ir jāiet prom, un vēl daudziem, kas nevar tikt galā ar savu darbuTikai sev algas grib lielākas, bet par tautu nedomā...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl