Iedzīvotāji par prezidentu labprāt redzētu Bondaru, Sudrabu vai Bērziņu

15 komentāri
Iedzīvotāji par prezidentu labprāt redzētu Bondaru, Sudrabu vai Bērziņu
Foto: LETA

Salīdzinoši visbiežāk (15%) Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka vēlētos Latvijas Valsts prezidenta amatā redzēt Mārtiņu Bondaru.

Vēl desmitā daļa iedzīvotāju norādījuši, ka Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt Ingunu Sudrabu (12%), savukārt 11% – tagadējo Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Šiem politiķiem vien nedaudz atpaliek eirokomisārs Andris Piebalgs, kuru augstajā amatā gribētu redzēt 9% aptaujāto iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl 7% iedzīvotāju Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt Egilu Levitu un Sandru Kalnieti.

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji norādījuši, ka prezidenta krēslā vēlētos redzēt Nilu Ušakovu (3%), Aivaru Lembergu (3%) un Vairu Vīķi-Freibergu (2%).
1% iedzīvotāju Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt Solvitu Āboltiņu, Edgaru Kramiņu, Māri Riekstiņu, Laimdotu Straujumu.

Pa 2% iedzīvotāju norādījuši, ka valsts pārstāvošās amatpersonas krēslā vēlētos redzēt kādu citu kandidātu.

Ceturtajai daļai (25%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

 • omīte
  +6 +6 0

  omīte

  kauns skatīties un klausīties uz tiem mūsu slavenajiem pensionāriem.Nu pietiek.Jānāk jaunākiem cilvēkiem ar labām svešvalodas zināšanām,te domāju arī dažus ministrus.Mūsu slavenie pensionāri varētu būt varbūt labi padomnieki dažos jautājumos,pieredze taču kaut kāda ir.
 • zvaigžņu vilks
  +6 +6 0

  zvaigžņu vilks

  nu par to pirmo trijnieku - vai tiešām cilvēkiem joprojām nav smadzeņu vai arī solītie banāni joprojām ir kārdinošaki par realitāti ? :/
 • ese

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl