Iedzīvotāji atkārtoti amatos vēlētos redzēt Rinkēviču, Vilku un Dūklavu

1 komentārs
Iedzīvotāji atkārtoti amatos vēlētos redzēt Rinkēviču, Vilku un Dūklavu
Foto: LETA

Iedzīvotāju aptaujā par to, kuri ministri no esošās valdības sabiedrības vērtējumā ir tik labi strādājuši, ka viņi varētu darbu turpināt arī nākamajā Ministru kabinetā, līderis ir pašreizējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kuru atbalsta 22% aptaujāto.

Finanšu ministram Andrim Vilkam atbalstu snieguši 18% aptaujāto iedzīvotāju, bet zemkopības ministram Jānim Dūklavam – 17%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk aiz šā trijnieka seko iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (14%), kultūras ministre Dace Melbārde (12%) un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (11%).

Salīdzinoši zemāku vērtējumu guvis ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (10%) un satiksmes ministrs Anrijs Matīss (10%).

Viszemāk novērtēts tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (7%) , izglītības ministre Ina Druviete (4%) un labklājības ministrs Uldis Augulis (4%).

Pēdējā vietā ir vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (3%).

Liela daļa aptaujāto – 31% – valdībā nevēlētos redzēt nevienu no pašreizējās valdības ministriem, bet 13% iedzīvotāju nav skaidra viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Dita
    0 0 0

    Dita

    Ja tā patiešām būtu iedzīvotāju aptauja, tad šie atsaldētie deģenerāti un pretvalstiskie darboņi būtu minēti ar pretēju vērtējumu!!!!!!! Kārtējie izdomājumi un meli!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl